RU
19.09.2017, 14:17

Лікарі прийшли до Ради з вимогами до медреформи: фоторепортаж

Лікарі прийшли до Ради з вимогами до медреформи: фоторепортажЛікарі прийшли до Ради з вимогами до медреформи: фоторепортажЛікарі прийшли до Ради з вимогами до медреформи: фоторепортажЛікарі прийшли до Ради з вимогами до медреформи: фоторепортажЛікарі прийшли до Ради з вимогами до медреформи: фоторепортажЛікарі прийшли до Ради з вимогами до медреформи: фоторепортажЛікарі прийшли до Ради з вимогами до медреформи: фоторепортажЛікарі прийшли до Ради з вимогами до медреформи: фоторепортажЛікарі прийшли до Ради з вимогами до медреформи: фоторепортажЛікарі прийшли до Ради з вимогами до медреформи: фоторепортажЛікарі прийшли до Ради з вимогами до медреформи: фоторепортажЛікарі прийшли до Ради з вимогами до медреформи: фоторепортаж
Близько тисячі працівників медичної сфери вийшли сьогодні на попереджувальну акцію протесту. Від Майдану Незалежності вони пройшли маршем через Кабмін до Верховної Ради зі своїми вимогами до підготовлюваної медичної реформи. На площу Конституції перед парламентом учасників акції пропускали через металошукачі, передає кореспондент LIGA.net.

За повідомленням Нацполіції, порядок в урядовому кварталі забезпечують 3500 поліцейських і нацгвардійців.

Глава профспілки працівників охорони здоров'я України Вікторія Коваль раніше заявила, що акція має мирний, попереджувальний характер, повідомляє Укрінформ.

"Ми сподіваємося, що нас почує уряд і почнеться нормальний соціальний діалог, щоб вирішувати актуальні питання... Реформа охорони здоров'я вкрай необхідна, але це повинна бути реформа, щоб вже не розчаровувалися ні люди, ні медпрацівники", - зазначила вона.

Серед вимог профспілки медпрацівників - призначення міністра охорони здоров'я, збільшення субвенції на 2017 рік не менше ніж на 3,9 млрд грн для виплати зарплат, збільшення фінансування медреформи до 7% ВВП замість передбачених 3%, скасування зрівнялівки в оплаті праці медпрацівників і введення надбавок за престижність праці.

Фінансується акція, за словами Коваль, тільки за кошти профспілки, яка оплатила проїзд медиків з регіонів до Києва.

14 вересня в.о. міністра охорони здоров'я
Уляна Супрун попереджала, що по всій території України готується проведення спеціальних акцій проти медичної реформи 19 вересня.

Фото: Андрій Гудзенко, LIGA.net

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне