RU
17.06.2014, 12:10

Коридор ганьби для депутатів:під ВР вимагають дострокових виборів

Коридор ганьби для депутатів:під ВР вимагають дострокових виборівКоридор ганьби для депутатів:під ВР вимагають дострокових виборівКоридор ганьби для депутатів:під ВР вимагають дострокових виборівКоридор ганьби для депутатів:під ВР вимагають дострокових виборівКоридор ганьби для депутатів:під ВР вимагають дострокових виборівКоридор ганьби для депутатів:під ВР вимагають дострокових виборівКоридор ганьби для депутатів:під ВР вимагають дострокових виборівКоридор ганьби для депутатів:під ВР вимагають дострокових виборівКоридор ганьби для депутатів:під ВР вимагають дострокових виборівКоридор ганьби для депутатів:під ВР вимагають дострокових виборівКоридор ганьби для депутатів:під ВР вимагають дострокових виборівКоридор ганьби для депутатів:під ВР вимагають дострокових виборівКоридор ганьби для депутатів:під ВР вимагають дострокових виборів
Під Верховною Радою проходить пікет з вимогою перевиборів парламенту. Біля центрального входу вишикувався живий коридор з активістів, посередині розстелений банер у вигляді килимової доріжки з портретами народних депутатів, по яких повинен пройти парламентарій. Доріжка створена з фотографій депутатів, які голосували 16 січня за диктаторські закони.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, деякі депутати намагаються пройти в будівлю через бічний вхід, однак активісти не пускають їх, вимагаючи, щоб ті пройшли через центральний коридор.

Крім перевиборів за пропорційною системою з відкритими списками, мітингувальники вимагають скасувати літні депутатські канікули, перерахувати депутатську зарплату до фонду підтримки армії, а також відмовитися від спроб балотуватися до наступного складу парламенту тим народним депутатам, які допустили катастрофічну ситуацію в країні, що призвело до великої кількості людських жертв. Зокрема, мова йде про депутатів, які підтримали диктаторські закони 16 січня.

Нагадаємо, 16 січня 2014 року провладна більшість у Верховній Раді
ухвалила низку законів без обговорення. За ці закони голосували відразу за основу і в цілому. Голосування відбувалося за схемою: депутати піднімають руки, а через кілька секунд глава лічильної комісії Володимир Олійник оголошує результати голосування (у всіх випадках - 235 голосів "за"). Зокрема, Рада на скандальному засіданні посилила обмеження на проведення масових акцій, амністувала співробітників спецпідрозділу "Беркут", які били мирних демонстрантів, ввела кримінальну відповідальність за наклеп і жорстко регламентувала діяльність ЗМІ, посилила кримінальну відповідальність за екстремістську діяльність, за переслідування правоохоронців, суддів, членів їх сімей та родичів.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне