RU
17.12.2013, 15:17

Кордони сил МВС в урядовому кварталі Києва: фоторепортаж

Кордони сил МВС в урядовому кварталі Києва: фоторепортажКордони сил МВС в урядовому кварталі Києва: фоторепортажКордони сил МВС в урядовому кварталі Києва: фоторепортажКордони сил МВС в урядовому кварталі Києва: фоторепортажКордони сил МВС в урядовому кварталі Києва: фоторепортажКордони сил МВС в урядовому кварталі Києва: фоторепортажКордони сил МВС в урядовому кварталі Києва: фоторепортажКордони сил МВС в урядовому кварталі Києва: фоторепортажКордони сил МВС в урядовому кварталі Києва: фоторепортаж
Весь периметр урядового кварталу оточений міліцією і забарикадований спецтехнікою. На вулицях поблизу Кабміну, Верховної Ради та інших адміністративних будівель стоять кордони силовиків, блокуючи пересування людей і транспорту.

На вулиці Грушевського біля парламенту уздовж дороги стоять автобуси правоохоронців з тонованими стеклами.

Нагадаємо, правоохоронці оточили урядовий квартал 9 ​​грудня після того, як активісти Майдану облаштували біля стін центральних органів влади блокпости і барикади.

Сьогодні депутат з фракції Партії регіонів
Олег Царьов заявив, що влада вирішила прибрати міліцію з Майдану на новорічні свята.

Підписуйтесь
на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне