RU
09.04.2015, 12:11

Коморовський у Верховній Раді закликав політиків до порозуміння

Коморовський у Верховній Раді закликав політиків до порозумінняКоморовський у Верховній Раді закликав політиків до порозумінняКоморовський у Верховній Раді закликав політиків до порозумінняКоморовський у Верховній Раді закликав політиків до порозумінняКоморовський у Верховній Раді закликав політиків до порозумінняКоморовський у Верховній Раді закликав політиків до порозумінняКоморовський у Верховній Раді закликав політиків до порозумінняКоморовський у Верховній Раді закликав політиків до порозумінняКоморовський у Верховній Раді закликав політиків до порозумінняКоморовський у Верховній Раді закликав політиків до порозумінняКоморовський у Верховній Раді закликав політиків до порозумінняКоморовський у Верховній Раді закликав політиків до порозуміння

Президент Польщі Броніслав Коморовський виступив сьогодні в українському парламенті, його промову слухали не тільки народні депутати, а й президент України Петро Порошенко, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк і Кабінет міністрів у повному складі.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Коморовський нагадав українським політикам про те, що згода - це умова успіху при проведенні реформ. За його словами, коли реформи проводилися в Польщі, країна була в умовах важкої економічної кризи. Він підкреслив, що, з одного боку, складно проводити реформи в критичній ситуації, особливо в умовах зовнішньої загрози, з іншого боку, це має стати глибоким стимулом до проведення реформ.

Коморовський зазначив, що немає ідеального рецепту успіху, і кожна країна проходить свій шлях реформування, але один з елементів польського досвіду може бути корисний Україні. Він нагадав, що реформи в Польщі були проведені рухом Солідарність, який об'єднав людей з різними поглядами. "Це був табір реформ і боротьби за свободу", - зазначив він.

Президент Польщі додав, що перший реформаторський уряд було створено в результаті взаєморозуміння, досягнутого за круглим столом представниками різних політичних поглядів, в тому числі політичними супротивниками. "Без елементарної згоди нам не вдалося б зробити того, що ми зробили. Згода - це умова успіху", - підкреслив він.

Не оминув Коморовський і тему російської агресії, заявивши, що тільки сліпий не бачить танків Росії на території України.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити: