27.11.2014, 12:20

Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради

 Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради

Новий парламент оновився наполовину, але у Верховній Раді буде 423 депутата, замість колишніх 450

Сьогодні розпочала роботу Верховна Рада VIII скликання. На урочистому пленарному засіданні новообрані народні депутати склали присягу.

Спікер Олександр Турчинов звернувся до народних депутатів з тим, щоб вони встали і зачитали присягу "разом з найстарішим депутатом Верховної Ради України". Депутати розкрили текст присяги і зачитали його хором. При цьому найстаріший депутат Верховної Ради восьмого скликання Юхим Звягільський не виходив на трибуну і не зачитував присягу окремо, як це робилося раніше.

У зв'язку з протиправним перебуванням обраної народним депутатом Надії Савченко в СІЗО в Російській Федерації, текст її присяги, написаний у присутності адвоката, був виведений на табло в сесійній залі Ради.

На засіданні були присутні президент України Петро Порошенко, екс-президенти Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, члени уряду, представники міжнародних місій.

Відзначимо, що у Верховній Раді будуть 423 народних депутата, а не 450. Парламентські вибори не проходили в окупованому Криму та кількох регіонах Донбасу, підконтрольних бойовикам.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне