RU
27.11.2014, 12:20

Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради

 Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради Комбати, активісти, бувалі депутати, син Порошенка: фото з Ради

Сьогодні розпочала роботу Верховна Рада VIII скликання. На урочистому пленарному засіданні новообрані народні депутати склали присягу.

Спікер Олександр Турчинов звернувся до народних депутатів з тим, щоб вони встали і зачитали присягу "разом з найстарішим депутатом Верховної Ради України". Депутати розкрили текст присяги і зачитали його хором. При цьому найстаріший депутат Верховної Ради восьмого скликання Юхим Звягільський не виходив на трибуну і не зачитував присягу окремо, як це робилося раніше.

У зв'язку з протиправним перебуванням обраної народним депутатом Надії Савченко в СІЗО в Російській Федерації, текст її присяги, написаний у присутності адвоката, був виведений на табло в сесійній залі Ради.

На засіданні були присутні президент України Петро Порошенко, екс-президенти Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, члени уряду, представники міжнародних місій.

Відзначимо, що у Верховній Раді будуть 423 народних депутата, а не 450. Парламентські вибори не проходили в окупованому Криму та кількох регіонах Донбасу, підконтрольних бойовикам.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне