RU
05.02.2013, 11:19

Кнопкодавам не місце в Раді: фоторепортаж блокади парламенту

Кнопкодавам не місце в Раді: фоторепортаж блокади парламентуКнопкодавам не місце в Раді: фоторепортаж блокади парламентуКнопкодавам не місце в Раді: фоторепортаж блокади парламентуКнопкодавам не місце в Раді: фоторепортаж блокади парламентуКнопкодавам не місце в Раді: фоторепортаж блокади парламентуКнопкодавам не місце в Раді: фоторепортаж блокади парламентуКнопкодавам не місце в Раді: фоторепортаж блокади парламентуКнопкодавам не місце в Раді: фоторепортаж блокади парламентуКнопкодавам не місце в Раді: фоторепортаж блокади парламентуКнопкодавам не місце в Раді: фоторепортаж блокади парламентуКнопкодавам не місце в Раді: фоторепортаж блокади парламентуКнопкодавам не місце в Раді: фоторепортаж блокади парламентуКнопкодавам не місце в Раді: фоторепортаж блокади парламенту
Друга сесія Верховної Ради України сьомого скликання ще не відкрилася. Станом на 11:00, ложа президії ВР і трибуна заблоковані депутатами від опозиції, що вимагають вирішити питання персонального голосування народних депутатів.

Опозиціонери заявляють, що поки питання персонального голосування не буде вирішено, парламент працювати не буде, передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ.

Учора лідер фракції Партії регіонів 
Олександр Єфремов заявив, що регіонали в разі блокування трибуни до силового протистояння вдаватися не будуть і пообіцяв "діяти розумніше".

Раніше лідер фракції Батьківщина 
Арсеній Яценюк закликав опозицію блокувати парламент до тих пір, поки не буде введена система персонального голосування Рада-3 з сенсорною кнопкою. Проте вчора спікер парламенту відмовився це зробити, пославшись на зношеність системи. Спікер-регіонал повідомив, що доручив створити систему Рада-4, але процес впровадження може затягнутися на півроку.

Лідер партії УДАР
Віталій Кличко також заявив: або у парламенті кожен буде голосувати персонально, або парламент більше не буде працювати. Такої ж позиції дотримуються і в партії Свобода.

Фото - Олександр Перевозник

Відео блокування Ради

<a href="http://liga.net/">Источник</a>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне