RU
04.08.2011, 16:02

Кабмін Тимошенко зібрався в Печерському суді

Кабмін Тимошенко зібрався в Печерському судіКабмін Тимошенко зібрався в Печерському судіКабмін Тимошенко зібрався в Печерському судіКабмін Тимошенко зібрався в Печерському судіКабмін Тимошенко зібрався в Печерському судіКабмін Тимошенко зібрався в Печерському судіКабмін Тимошенко зібрався в Печерському судіКабмін Тимошенко зібрався в Печерському судіКабмін Тимошенко зібрався в Печерському судіКабмін Тимошенко зібрався в Печерському судіКабмін Тимошенко зібрався в Печерському суді

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко йшла в Печерський районний суд Києва домагатися перенесення судового засідання в зв'язку з тим, що її адвокат задіяний в судовому процесі у справі екс-митників Макаренка та Шепітька, а отримала повноцінний допит свідків - своїх колишніх міністрів.

Адвокат Тимошенко Юрій Сухов подав в канцелярію суду клопотання в зв'язку з тим, що сьогодні він захищає в суді екс-голову Державної митної служби України Анатолія Макаренка (на фото). Однак вже в перші хвилини засідання з'ясувалося, що в суді відсутні представники прокуратури. В зв'язку з цим розгляд кримінальної справи Макаренка перенесено на 29 серпня.

Сухов припустив, що відсутність прокурорів на процесі викликана бажанням прискорити розгляд справи Тимошенко, до якої адвокат тут же і відправився. "Всі розуміють, що прокурори не прийшли, тому що о 10:00 я повинен бути на іншому засіданні", - сказав він.

Версію свого адвоката негайно підтримала і Тимошенко: "Мій адвокат (Юрій Сухов, - ред.) сьогодні повинен був бути на процесі Макаренка, і вів мову про те, що сьогодні не повинно бути засідання по нашій справі… Розгляд справи, яка стосується Анатолія Макаренка, скасували, і багато що вони роблять незаконно для того, щоб забезпечувати і прискорювати розгляд моєї справи".

Сухов зараз - єдиний адвокат Юлії Тимошенко. Але її колишні захисники - Микола Титаренко і Микола Сірий (на фото зліва направо) - Тимошенко також не кидають і регулярно з'являються під стінами Печерського районного суду Києва.

Майже прописався під судом і перший заступник Тимошенко по партії Батьківщина Олександр Турчинов. За ним - організація мітингів.

А отже, всі акції прихильників Тимошенко, які проходять в центрі Києва в унісон із засіданнями суду - це справа рук Турчинова.

Сьогоднішнє ноу-хау прихильників Тимошенко - карикатури на Віктора Януковича, Інну Богословську, Родіона Кірєєва, Миколу Азарова.

Тим часом в приміщенні суду сьогодні продовжують допитувати колишніх міністрів уряду Тимошенко. У понеділок свої свідчення дали екс-міністр оборони Юрій Єхануров і екс-міністр транспорту і зв'язку Йосип Вінський, сьогодні ж на питання слідства і підсудної відповідає колишній глава МЗС України Володимир Огризко. Крім того, в стінах суду помічені екс-міністр у справах сім'ї, молоді і спорту Юрій Павленко (на фото) і колишній глава МНС Володимир Шандра. Ймовірно, вони - в черзі на допит.

Справа Тимошенко: всі новини>>>

З питань придбання фотографій з даного та інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся до Відділу продажів ІА ЛІГАБізнесІнформ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне