RU
20.04.2012, 15:30

Горизонтальний протест: Нафтогаз знову обложили активісти

Горизонтальний протест: Нафтогаз знову обложили активістиГоризонтальний протест: Нафтогаз знову обложили активістиГоризонтальний протест: Нафтогаз знову обложили активістиГоризонтальний протест: Нафтогаз знову обложили активістиГоризонтальний протест: Нафтогаз знову обложили активістиГоризонтальний протест: Нафтогаз знову обложили активістиГоризонтальний протест: Нафтогаз знову обложили активістиГоризонтальний протест: Нафтогаз знову обложили активісти
Сьогодні біля Нафтогазу України в Києві відбулася акція лежачого блокування компанії. Акцію організував Демократичний альянс. Активісти виступили проти злодійства і марнотратства у відомстві.

Активісти вимагають негайно оприлюднити плани держзакупівель Нафтогазу і дочірніх підприємств на 2012 рік та перелік проведених закупівель у 2011 і 2012 роках із згадкою переможців і дат складання договорів.

Крім того, Демальянс вимагає у Нафтогазу відзвітувати про використання бюджетних коштів за 2011 рік і надати кошторис витрат Нафтогазу в 2012 році.

Також активісти вимагають скоротити витрати на утримання компанії, скасувати тендери "Покращення життя вже сьогодні", а також продати майно, яке не має відношення до основної діяльності компанії.

Нагадаємо, минулої акції активістів Демальянсу під Нафтогазом спробувала розігнати міліція.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне