RU
01.10.2014, 12:02

Гнилі помідори для депутата: акція ганьби в Києві

Гнилі помідори для депутата: акція ганьби в КиєвіГнилі помідори для депутата: акція ганьби в КиєвіГнилі помідори для депутата: акція ганьби в КиєвіГнилі помідори для депутата: акція ганьби в КиєвіГнилі помідори для депутата: акція ганьби в КиєвіГнилі помідори для депутата: акція ганьби в КиєвіГнилі помідори для депутата: акція ганьби в КиєвіГнилі помідори для депутата: акція ганьби в Києві
На Майдані незалежності в Києві активісти встановили дошку ганьби з фотографіями народних депутатів, що провалили голосування за проект закону про створення Національного антикорупційного бюро та принесли кілька відер з гнилими помідорами. Кожен бажаючий міг кинути помідор в портрет депутата, висловивши таким чином своє ставлення до його дій.

Нагадаємо, 16 вересня Верховна Рада провалила запропонований президентом Петром Порошенком законопроект "Про систему спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції", яким пропонувалося створити Національне антикорупційне бюро. За те, щоб відправити документ на повторне перше читання, проголосували 218 народних депутатів.

Згідно з проектом документа, завданням Національного бюро пропонується визначити протидію кримінальним корупційним правопорушенням, вчиненим посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і становить загрозу національній безпеці. Основними функціями державного органу мають стати досудове розслідування віднесених до його підслідності кримінальних правопорушень та проведення оперативно-розшукових заходів.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне