RU
16.04.2013, 16:08

Гайдук дав свідчення у справі Щербаня: фоторепортаж з суду

Гайдук дав свідчення у справі Щербаня: фоторепортаж з судуГайдук дав свідчення у справі Щербаня: фоторепортаж з судуГайдук дав свідчення у справі Щербаня: фоторепортаж з судуГайдук дав свідчення у справі Щербаня: фоторепортаж з судуГайдук дав свідчення у справі Щербаня: фоторепортаж з судуГайдук дав свідчення у справі Щербаня: фоторепортаж з судуГайдук дав свідчення у справі Щербаня: фоторепортаж з судуГайдук дав свідчення у справі Щербаня: фоторепортаж з судуГайдук дав свідчення у справі Щербаня: фоторепортаж з суду
Сьогодні в суді у справі про вбивство депутата  Євгена Щербаня допитували бізнесмена Віталія Гайдука, колишнього співвласника корпорації Індустріальний союз Донбасу (ІСД). Він вважається одним з ключових свідків у справі, так як йому напряму відомі подробиці взаємин ІСД, корпорації Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ) і місцевої влади в Донецькій області напередодні вбивства Щербаня. Говорячи про роль Юлії Тимошенко, яка представляла на переговорах ЄЕСУ, Гайдук сказав, що йому нічого не відомо про причетність або непричетність Тимошенко до вбивства. На думку захисту, своїми показаннями свідок "вщент розбив" всі аргументи звинувачення проти Тимошенко.

Гайдук підтвердив, що він особисто знайомий з
Юлією Тимошенко, був знайомий з убитим  Євгеном Щербанем і його синами. Від вільних показань свідок відмовився.

Відповідаючи на питання захисту, Гайдук розповів, що в грудні 1995 року був підписаний контракт, по якому газ в Донецьку область поставлявся ЄЕСУ через ІСД. Говорячи про переговори і підписання цієї угоди, Гайдук зазначив: "Я не можу сказати, що Тимошенко сильно пручалася".

За словами Гайдука, велися нормальні переговори і в підсумку угода була підписана.

Говорячи в цілому про відносини між ІСД і ЄЕСУ, Гайдук сказав: "У бізнесі ніколи не буває ідеальних відносин, тому що це бізнес. Це конкуренція і завжди виникають якісь суперечності або питання. Інше питання, яким чином ці протиріччя влагоджуються - за столом переговорів або починають паперами один в одного кидати. У тих відносинах всі протиріччя вирішувалися за столом переговорів. Сказати, що всі були задоволені не можна, але це був компроміс і максимум можливого з тих відносин". За словами Гайдука, переговори з боку ІСД вів Олександр Момот, з боку ЄЕСУ - Тимошенко.

Разом з тим, Гайдук повному обсязі погодився з показаннями попереднього свідка
Сергія Тарути, про те що між корпораціями не було конфлікту. Конфлікт був між губернатором Володимиром Щербанем та Павлом Лазаренком. "Не на рівні Тарути був конфлікт, а на рівні губернатора Щербаня і Лазаренка", - сказав Гайдук.

Фото - Олександр ПЕРЕВОЗНИК, ЛІГАБізнесІнформ

Досьє на Віталія Гайдука

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне