RU
13.02.2013, 17:22

Фоторепортаж із суду над Тимошенко: депутати побилися з Грифоном

Фоторепортаж із суду над Тимошенко: депутати побилися з ГрифономФоторепортаж із суду над Тимошенко: депутати побилися з ГрифономФоторепортаж із суду над Тимошенко: депутати побилися з ГрифономФоторепортаж із суду над Тимошенко: депутати побилися з ГрифономФоторепортаж із суду над Тимошенко: депутати побилися з ГрифономФоторепортаж із суду над Тимошенко: депутати побилися з ГрифономФоторепортаж із суду над Тимошенко: депутати побилися з ГрифономФоторепортаж із суду над Тимошенко: депутати побилися з ГрифономФоторепортаж із суду над Тимошенко: депутати побилися з ГрифономФоторепортаж із суду над Тимошенко: депутати побилися з ГрифономФоторепортаж із суду над Тимошенко: депутати побилися з Грифоном
Слідчий суддя Оксана Царевич сьогодні оштрафувала Юлію Тимошенко на 1,7 тис.грн. за неповагу до суду - екс-прем'єр не ходить на засідання. Опозиціонери зустріли це рішення критикою на адресу самої судді, яка раніше судила Юрія Луценка, якого Європейський суд з прав людини виправдав, зобов'язавши державу виплатити екс-міністру внутрішніх справ грошову компенсацію.

Після цього суддя ухвалила рішення видалити всіх депутатів із залу засідань за порушення порядку. Депутати відмовилися, після чого Грифон застосував силу. У залі виникла масова бійка.

В ході поставок одного зі співробітників Грифона колеги на руках винесли із залу засідань. Депутат
Сергій Пашинський заявив, що це провокація силовиків. Він повідомив, що сили до потерпілого ніхто не застосовував. Після цього бійка припинилася. Депутати залишаються в залі. Також в залі знаходяться декілька співробітників Грифона, але ніяких активних дій вони не вживають.

Фото - Наталя ТАРАСОВСЬКА

Ф<a href="http://liga.net/">Источник</a

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне