RU
27.02.2014, 16:54

Фоторепортаж з Ради: новий прем'єр і новий Кабмін

Фоторепортаж з Ради: новий премФоторепортаж з Ради: новий премФоторепортаж з Ради: новий премФоторепортаж з Ради: новий премФоторепортаж з Ради: новий премФоторепортаж з Ради: новий премФоторепортаж з Ради: новий премФоторепортаж з Ради: новий премФоторепортаж з Ради: новий премФоторепортаж з Ради: новий премФоторепортаж з Ради: новий премФоторепортаж з Ради: новий премФоторепортаж з Ради: новий прем

Верховна Рада сьогодні затвердила склад Кабінету міністрів України. Очолив уряд лідер парламентської фракції Батьківщина Арсеній Яценюк. У Кабмін увійшли кілька депутатів від Батьківщини, двоє від Свободи, а також активісти Майдану Дмитро Булатов та Євген Нищук. Представників УДАРу в уряді немає.

Сьогодні ж оприлюднено програму діяльності Кабінету міністрів. Серед основних цілей і завдань нового уряду: збереження цілісності та суверенітету держави, підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом, розвиток всебічних і добросусідських відносин з Російською Федерацією.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне