RU
15.07.2011, 17:18

Фоторепортаж: у Тимошенко в суді сьогодні був короткий день

Фоторепортаж: у Тимошенко в суді сьогодні був короткий деньФоторепортаж: у Тимошенко в суді сьогодні був короткий деньФоторепортаж: у Тимошенко в суді сьогодні був короткий деньФоторепортаж: у Тимошенко в суді сьогодні був короткий деньФоторепортаж: у Тимошенко в суді сьогодні був короткий деньФоторепортаж: у Тимошенко в суді сьогодні був короткий деньФоторепортаж: у Тимошенко в суді сьогодні був короткий день

У Печерському суді сьогодні був оголошений повний список претензій держави до Юлії Тимошенко. Обвинувальний висновок прокурор зачитувала майже п'ять годин. Самій Тимошенко заслухати його наживо не вдалося - ще вранці її видалили з судового засідання.

Традиційно під судом зібралася підтримка Тимошенко - її прихильники встановлювали намети і монтували обладнання з самого ранку.

А ось в самому суді, навпаки, Тимошенко залишилася без юридичної підтримки. Принаймні, журналісти так і не побачили чотирьох адвокатів, в тому числі представників американських компаній Covington & Burling LLP та аудиторської фірми BDO, яких, зі слів екс-прем'єра, вона залучає до судового процесу. Тимошенко пояснила це тим, що просто не встигла внести відповідне клопотання.

Однак місце п'ятого захисника Сергія Власенка, який нещодавно повернувся з відрядження за кордон, куди їздив у пошуках доказів невинності своєї підзахисної, поруч з Тимошенко також було порожнім. Не з'явився він і під стінами Печерського районного суду.

Тому сьогодні Тимошенко довелося дискутувати з судом самостійно. А суд був налаштований рішуче: суддя Родіон Кірєєв принципово вимагав від елітної підсудної виступати виключно стоячи. Екс-прем'єр-міністр чинила опір, як могла. У хід пішли статті Конституції, посилаючись на які, Тимошенко оголосила відмову вставати зі свого місця конституційною формою протесту. Суддя, в свою чергу, апелював до Кримінально-процесуального кодексу.

Через півтори години суперечок суд видалив Тимошенко із зали судових засідань. Таким чином обвинувальна мова прокурора Лілії Фролової прямо до підозрюваної не дійшла: Тимошенко, "бажаючи створити собі позитивний імідж ефективного керівника держави,.. вирішила погодитися на вказані невигідні для України умови і будь-яким шляхом… забезпечити укладення газових контрактів".

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>

З питань придбання фотографій з даного та інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА ЛІГАБізнесІнформ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне