RU
01.08.2011, 17:58

Фоторепортаж: у справі Тимошенко допитують колишніх міністрів

Фоторепортаж: у справі Тимошенко допитують колишніх міністрівФоторепортаж: у справі Тимошенко допитують колишніх міністрівФоторепортаж: у справі Тимошенко допитують колишніх міністрівФоторепортаж: у справі Тимошенко допитують колишніх міністрівФоторепортаж: у справі Тимошенко допитують колишніх міністрівФоторепортаж: у справі Тимошенко допитують колишніх міністрівФоторепортаж: у справі Тимошенко допитують колишніх міністрівФоторепортаж: у справі Тимошенко допитують колишніх міністрівФоторепортаж: у справі Тимошенко допитують колишніх міністрівФоторепортаж: у справі Тимошенко допитують колишніх міністрівФоторепортаж: у справі Тимошенко допитують колишніх міністрівФоторепортаж: у справі Тимошенко допитують колишніх міністрівФоторепортаж: у справі Тимошенко допитують колишніх міністрів

Печерський районний суд, в якому триває розгляд справи Юлії Тимошенко про підписання газових контрактів в 2009 році, сьогодні був повний VIP-ів. У залі було помічено декілька колишніх міністрів, а Юрія Єханурова та Йосипа Вінського вже допитують.

З самого ранку під стінами суду в центрі Києва проходили традиційні мітинги прихильників і противників Юлії Тимошенко.

Прокурор Лілія Фролова прийшла на засідання з косою, укладеною навколо голови. Її поява в залі суду викликала бурхливу реакцію.

Підсудна - екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко - сьогодні також з'явилася на засідання з косою.

Незважаючи на те, що нардеп Сергій Власенко (на фото праворуч) відсторонений від захисту Тимошенко, він регулярно приходить з нею в суд...

…І про щось радиться з правою рукою Тимошенко по партії Батьківщина, колишнім першим віце-прем'єром Олександром Турчиновим (на фото праворуч).

Турчинов був не єдиним "колишнім" з уряду Тимошенко, який сьогодні прийшов до стін суду. Ближче до початку судового засідання в будівлю по вулиці Хрещатик, 42-а почали прибувати екс-міністри, які, як очікується, будуть допитані у справі Тимошенко. На підтримку екс-міністра транспорту і зв'язку Йосипа Вінського Тимошенко навряд чи доведеться розраховувати: в спілкуванні з журналістами він повідомив, що виступав проти підписання даних контрактів.

На суд над Тимошенко прийшов екс-міністр у справах сім'ї, молоді і спорту Юрій Павленко, близький до сім'ї Віктора Ющенка...

... І колишній міністр науки і освіти Іван Вакарчук.

Екс-прем'єра Юрія Єханурова (на фото - поруч з екс-головою МЗС Володимиром Огризко) сьогодні встигли допитати. Свідчення колишній чиновник давав близько п'яти годин. Серед іншого, Єхануров заявив, що Тимошенко при підписанні газових контрактів в 2009 році була залежна від російської сторони. Тимошенко та її адвокат, в свою чергу, наполягають на тому, що саме газова угода від 2006 року, підписана в період прем'єрства Єханурова, створила умови, які призвели до газової кризи 2009 року.

Народний депутат від Партії регіонів Інна Богословська рідко пропускає судові засідання по газовій справі Юлії Тимошенко.

Тим часом противники Юлії Тимошенко влаштували флешмоб в центрі Києва - оголили торси і вишикувалися під стінами Печерського районного суду. З розпечатаних на папері букв, які вони тримали в руках, складалася фраза "Хочемо голу правду".

Колишній народний депутат від Партії регіонів Олег Калашников, який, з чуток, організує антитимошенківські мітинги, пробув під судом недовго. Одразу по обіді він оголосив, що акція завершується, і противники Тимошенко покинули вулицю під стінами суду, залишивши її прихильників в гордій самотності.

Справа Тимошенко: всі новини>>>
Уряд Тимошенко: всі новини>>>

З питань придбання фотографій з даного та інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА ЛІГАБізнесІнформ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне