RU
22.07.2011, 15:17

Фоторепортаж: Тимошенко з'явилася в суд без коси, але з посмішкою

Фоторепортаж: Тимошенко зФоторепортаж: Тимошенко зФоторепортаж: Тимошенко зФоторепортаж: Тимошенко зФоторепортаж: Тимошенко зФоторепортаж: Тимошенко зФоторепортаж: Тимошенко зФоторепортаж: Тимошенко зФоторепортаж: Тимошенко зФоторепортаж: Тимошенко зФоторепортаж: Тимошенко з

Сьогодні в Печерському районному суді Києва продовжився розгляд кримінальної справи Юлії Тимошенко по газових контрактах 2009 року, а на вулиці Хрещатик під стінами суду - традиційні мітинги прихильників і противників лідера Батьківщини.

Учасники акцій протесту розташувалися по обидві сторони арки, які ведуть від Хрещатику у двір Печерського районного суду Києва.

Тимошенко нарівні з іншими відвідувачами і учасниками судового процесу пройшла по живому коридору з людей. З одного боку вона могла прочитати на плакатах слова підтримки, з іншої (витриманої в чорних кольорах) її закликали до відповіді: "12 кримінальних справ Тимошенко - час відповідати!", "Юля! Досить!", "Тимошенко, Лазаренко, ЄЕСУ - організована злочинна група".

Винуватиця такого пожвавлення на вулиці Хрещатик прибула до суду з новою зачіскою - її коса була розплетена, волосся зібране на потилиці. У журналістських колах жартують, що коли Тимошенко міняє зачіску і розплітає волосся, у великій політиці відбуваються зміни.

Щоправда, не виключено, що на цей раз зміни стосуватимуться якраз самої Тимошенко. Її колишній захисник Сергій Власенко повідомив, що сьогодні екс-прем'єра можуть заарештувати. Таке завдання перед суддею нібито поставили представники Адміністрації президента.

Однак в самому суді про таку можливість поки ніщо не говорить. Особливих суперечок (за винятком обвинувачень в неуважності) між Тімошенко і суддею Кірєєвим не було, прокурори повторно читали обвинувальний висновок - це зайняло чотири години.

Прихильники і противники Тимошенко, незважаючи на відсутність вістей з Печерського районного суду, розійтися по домівках не поспішають.

Ближче до обіду до журналістів звернулася пенсіонерка Тетяна Лісовик (на фото), яка заявила, що організатори антитимошенківського мітингу недоплатили їй 40 гривень. По жетону, виданому на початку акції, з нею не розрахувалися, повідомивши, що гроші вона отримає пізніше. Лісовик також повідомила, що вона дійсно проти Тимошенко, але прийти постояти за свої переконання може хіба що годину на день.

З питань придбання фотографій з даного та інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА ЛІГАБізнесІнформ

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне