RU
11.07.2011, 15:45

Фоторепортаж: Тимошенко відмовилася від адвоката

Фоторепортаж: Тимошенко відмовилася від адвокатаФоторепортаж: Тимошенко відмовилася від адвокатаФоторепортаж: Тимошенко відмовилася від адвокатаФоторепортаж: Тимошенко відмовилася від адвокатаФоторепортаж: Тимошенко відмовилася від адвокатаФоторепортаж: Тимошенко відмовилася від адвокатаФоторепортаж: Тимошенко відмовилася від адвокатаФоторепортаж: Тимошенко відмовилася від адвокатаФоторепортаж: Тимошенко відмовилася від адвоката

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко зрозуміла, що добитися відстрочки в судових засіданнях не вдасться, і відмовилася від свого адвоката Миколи Титаренка. Тепер вона вимагає три дні на пошуки нового захисника. Обвинувачення такому сценарію розвитку подій чинить опір.

На самому початку судового засідання суддя Родіон Кірєєв знов зчепився із Тимошенко в словесній суперечці. Коли Тимошенко робила одну зі своїх заяв, він зажадав від неї встати і говорити стоячи. "Звертайтеся до суду у встановленому порядку", - сказав він.

Тимошенко це зауваження традиційно проігнорувала: "Я не піднімаюся перед судом тільки тому, що це єдиний спосіб захисту, який у мене залишився. Я упевнена, що всі вироки вже написані… Це спосіб мого протесту. Я не встаю, тому що не вважаю цей суд справедливим, законним, чесним, вважаю це фарсом і судилищем, який виконується на замовлення Віктора Януковича".

Декількома хвилинами раніше суд якраз видалив із засідання близьку до Тимошенко людину - керівника служби голови ВО Батьківщина Михайла Ливинського (на фото). Кірєєв послався на те, що він допрошувався як свідок у справі. "Щойно ви вивели із залу людину неправомірно. До цієї хвилини суд ще не встановлював, хто буде свідками в судовому процесі. Крім того, Генеральна прокуратура, сторона обвинувачення не подавала пана Ливинського як свідка в цьому процесі", - заявила у відповідь Тимошенко.

Услід за Михайлом Ливинським міліція під руки вивела із зали судових засідань народного депутата від "Нашої України" Олександра Чорноволенко (на фото), який дозволив собі услід за Тимошенко заявити, що суд допомагає владі будувати тоталітарну державу.

Після недовгого сперечання з судом з приводу тимчасової відстрочки для адвоката Миколи Титаренка, який досі в повній мірі не ознайомився з матеріалами кримінальної справи за газовими контрактами 2009 року, Тимошенко несподівано заявила йому відведення.

"Я відмовляюся від захисника Титаренка. Не тому, що він непрофесійний захисник, і не тому, що він не хоче мене захищати, а тому що ви не дали йому можливості це робити... Ще раз зазначаю, що пан Титаренко професійно і якісно виконував свої обов'язки. Ви мене змушуєте зробити крок, який нелогічний для людини, проти якої запустили машину політичних репресій… Але стаття 46 Кримінально-процесуального кодексу дає мені право відмовитися від захисника", - сказала Тимошенко.

Сторона обвинувачення нагадала, що у Тимошенко є ще один захисник - Сергій Власенко, який повинен був повернутися до роботи в режимі судових засідань сьогодні. Тимошенко у відповідь заявила, що Власенко за кордоном збирає доказову базу.

Тим часом на вулиці сьогодні сталася колотнеча за участі представника ЗМІ: як повідомив колегам один з фотокореспондентів, його побив помічник народного депутата від БЮТ. Фотокор, з його слів, знімав Юлію Тимошенко, коли вона заходила в арку двору. У натовпі в нього випав об'єктив, і коли він нахилився, щоб підняти його, помічник нардепа схопив його за шию, ударив головою об цегельну стіну і декілька разів ударив по обличчю. Сама Тимошенко під час спілкування з журналістами вибачилася перед фотографом.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>

З питань придбання фотографій з даного та інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА ЛІГАБізнесІнформ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне