RU
08.07.2011, 17:07

Фоторепортаж: суд над Тимошенко закінчився "швидкою допомогою"

Фоторепортаж: суд над Тимошенко закінчився "швидкою допомогою"Фоторепортаж: суд над Тимошенко закінчився "швидкою допомогою"Фоторепортаж: суд над Тимошенко закінчився "швидкою допомогою"Фоторепортаж: суд над Тимошенко закінчився "швидкою допомогою"Фоторепортаж: суд над Тимошенко закінчився "швидкою допомогою"Фоторепортаж: суд над Тимошенко закінчився "швидкою допомогою"Фоторепортаж: суд над Тимошенко закінчився "швидкою допомогою"

Суд над Юлією Тимошенко сьогодні був нетривалим - не встиг він як слід початися, як захисник екс-прем'єра Микола Титаренко попросив перенести засідання на понеділок в зв'язку із погіршенням стану здоров'я. Від запропонованою суддею швидкої допомоги адвокат відмовився.

Незважаючи на відмову, суддя Родіон Кірєєв ухвалив рішення все-таки викликати лікарів швидкої допомоги прямо до Печерського суду для того, щоб вони перевірили стан здоров'я адвоката. При цьому Кірєєв указав, що Титаренко заявив прохання про перерву в судовому засіданні до понеділка в зв'язку із поганим самопочуттям, але ніяких медичних документів суду не надав.

У результаті лікарі швидкої допомоги забрали Титаренка з суду, поставивши попередній діагноз - гостра серцева недостатність. Примітно, що відвозили захисника Тимошенко ізольовано від преси - його вивели на вулицю через "чорний хід".

На питання суду, чи зможе Микола Титаренко продовжувати сьогодні брати участь в судовому засіданні, медики відповіли: "Ні".

А під стінами Печерського районного суду Києва черговий день процесу над Юлією Тимошенко відзначився традиційними вже акціями протесту її прихильників і противників. Екс-прем'єр звичайно виходить до людей перед початком і після закінчення судових засідань.

З питань придбання фотографій з даного та інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА ЛІГАБізнесІнформ

Справа ТИмошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне