RU
04.07.2011, 15:47

Фоторепортаж: суд над Тимошенко так і не добрався до суті

Фоторепортаж: суд над Тимошенко так і не добрався до сутіФоторепортаж: суд над Тимошенко так і не добрався до сутіФоторепортаж: суд над Тимошенко так і не добрався до сутіФоторепортаж: суд над Тимошенко так і не добрався до сутіФоторепортаж: суд над Тимошенко так і не добрався до сутіФоторепортаж: суд над Тимошенко так і не добрався до сутіФоторепортаж: суд над Тимошенко так і не добрався до сутіФоторепортаж: суд над Тимошенко так і не добрався до сутіФоторепортаж: суд над Тимошенко так і не добрався до сутіФоторепортаж: суд над Тимошенко так і не добрався до сутіФоторепортаж: суд над Тимошенко так і не добрався до сутіФоторепортаж: суд над Тимошенко так і не добрався до сутіФоторепортаж: суд над Тимошенко так і не добрався до суті

Печерський районний суд Києва, який сьогодні повинен був розглядати газову справу Юлії Тимошенко по суті, знов не зайшов далі суперечок сторін і розгляду клопотання. У результаті судове засідання було знову перенесено - цього разу на 6 липня.

Потрапити до суду було непросто: вхід до будівлі перекрили правоохоронці, які по посвідченнях пропускали лише співробітників суду, учасників процесу і журналістів. На вході стояла рамка з металошукачем. Тимошенко, увійшовши до залу, насамперед подякувала присутнім "за бійцівські якості", - більшості з них в зал довелося прориватися крізь кордони правоохоронців.

А ось вірного супутника екс-прем'єра - її захисника Сергія Власенка сьогодні на засіданні не було, і Тимошенко представила суду нового адвоката - Миколу Титаренка (на фото зліва). Тимошенко пояснила, що Власенко був вимушений відправитися за кордон для консультацій з аудиторським агентством, "щоб отримати можливість провести аудит, який стосувався б всіх обставин газової справи". У зв'язку з цим вона попросила відкласти суд (за її словами, знадобиться не менше місяця), щоб її адвокат міг ознайомитися з матеріалами справи.

Відповідне клопотання з цього приводу викликали протест з боку обвинувачення. Представники прокуратури заявили, що засідання може бути продовжене, оскільки у Тимошенко є другий захисник - Титаренко, який і до цього судового засідання представляв інтереси Тимошенко і міг ознайомитися з матеріалами. Останній поскаржився, що у нього на все про все був лише один день.

У суперечки захисту і обвинувачення втрутилася Тимошенко. "Я хотіла б підтримати клопотання свого адвоката. Ви мені дасте слово?" - звернулася вона до суду. "Будь ласка. Бажано стоячи", - сказав суддя Родіон Кіреєв. "Коли буде реформована система правосуддя, я буду стоячи", - відповіла екс-прем'єр. Після цього Тимошенко заявила, що суд зобов'язаний надати перерву для ознайомлення зі справою.

Це була не єдина словесна сутичка Тимошенко з судом. Ще один конфлікт спалахнув, коли суддя Кіреєв традиційно почав встановлювати її особистість. Тимошенко нагадала, що всі дані є в паспорті. "Знову відмова?" - спитав Кіреєв. Екс-міністр нагадала, що на даній стадії КПК не передбачає встановлення особистості, оскільки це було зроблено на попередньому засіданні.

Тимошенко також відмовилася називати суду свою адресу, указавши, що вона також вказана в матеріалах справи. "Я хочу зробити заяву", - попросила замість цього Тимошенко. "Дозволяю, тільки бажано піднятися при цьому", - зазначив Кіреєв. "Я підійматися не буду", - рішуче сказала вона. "Підсудна, ви знову поводитеся так, що провокуєте суд. Ваша поведінка неприпустима", - заявив Кіреєв.

У результаті суддя покинув зал, так і не дійшовши до суті справи: він задовольнив клопотання захисту, перенісши розгляд справи на 6 липня.

Тимошенко такою відстрочкою залишилася незадоволена: на думку екс-прем'єра, її адвокату дали дуже мало часу на ознайомлення зі справою, щоб захист не міг в повній мірі виконувати свої функції. "По суті, у Титаренка є один день - завтрашній", - сказала вона.

Вийшовши з двора суду, Тимошенко опинилася в коридорі з правоохоронців, який вишикувався між двома мітингами - її прихильників і противників: по один бік Хрещатику в натовпі можна було побачити традиційні прапори партії "Батьківщина" і "Фронту змін", на другому боці альтернативний мітинг очолив екс-депутат від Партії регіонів Олег Калашников.

Присутні по один та інший бік спробували перекричати один одного. Одні скандували: "Юля, Юля!", інші - "Ганьба!", після чого обидва табори включили гучну музику.

Прихильники дій влади заявили про початок безстрокової акції проти корупції і вимагали покарати Юлію Тимошенко.

Юлія Тимошенко, подякувавши своїм прихильникам, покинула територію Печерського районного суду Києва - як мінімум до середи.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>

З питань придбання фотографій з даного та інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА ЛІГАБізнесІнформ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне