RU
06.07.2011, 17:31

Фоторепортаж: суд над Тимошенко штурмував "Беркут"

Фоторепортаж: суд над Тимошенко штурмував "Беркут"Фоторепортаж: суд над Тимошенко штурмував "Беркут"Фоторепортаж: суд над Тимошенко штурмував "Беркут"Фоторепортаж: суд над Тимошенко штурмував "Беркут"Фоторепортаж: суд над Тимошенко штурмував "Беркут"Фоторепортаж: суд над Тимошенко штурмував "Беркут"Фоторепортаж: суд над Тимошенко штурмував "Беркут"Фоторепортаж: суд над Тимошенко штурмував "Беркут"Фоторепортаж: суд над Тимошенко штурмував "Беркут"Фоторепортаж: суд над Тимошенко штурмував "Беркут"Фоторепортаж: суд над Тимошенко штурмував "Беркут"Фоторепортаж: суд над Тимошенко штурмував "Беркут"Фоторепортаж: суд над Тимошенко штурмував "Беркут"

Сьогоднішнє судове засідання у справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко стало чи не найгарячішим за весь час роботи Печерського районного суду: серед дня суд штурмували бійці "Беркута", а саму Тимошенко в результаті відлучили від засідання до кінця дня.

З самого ранку під стінами Печерського суду було людно: всі підходи до нього були перекриті журналістами і прихильниками Тимошенко.

У цих лавах був помічений і вірний прихильник екс-прем'єра - її заступник по партії Олександр Турчинов. Однак в залі суду журналісти його не помітили. Можливо, свій організаторський досвід він направив на організацію мітингів підтримки Тимошенко на вулиці.

Винуватиця штовханини під Печерським судом Юлія Тимошенко перед початком засідання отримала від своїх прихильників букет білих троянд.

З цими трояндами в оточенні соратників з фракції БЮТ Тимошенко і увійшла до зали. "Дякую, що прийшли підтримати мене", - вітала вона присутніх.

Найцікавіше в суді починається за цією металевою рамкою, через яку довелося пройти всім бажаючим потрапити на суд. Суддя Кірєєв, який по боргу служби увійшов до залу в обхід рамки, почав судовий день з традиційного протистояння з депутатами: вважаючи, що один з них (провину взяв на себе нардеп Михайло Косів) порушує порядок, він вимагав від міліції видалити його із залу.

Коли стало очевидно, що міліція не ризикне застосовувати силу до народного депутата, Кірєєв пішов із залу сам, ще раз вимагаючи виконати його рішення. У цей самий час під стіни Печерського районного суду почали підтягатися бійці "Беркута".

Через деякий час Родіон Кірєєв повернувся, але ненадовго: між ним і депутатами знов виникла суперечка про порушення порядку. Суддя вимагав видалити із залу нардепа Євгена Суслова - і знов оголосив технічну перерву в засіданні на півгодини.

За декілька хвилин до зали Печерського районного суду Києва почав прориватися "Беркут", однак народні депутати виштовхнули бійців із залу. У ході колотнечі пошкоджено декілька відеокамер. Водночас зал покинув і Суслов, через якого виникла колотнеча.

Після цього інциденту суддя Кірєєв, пославшись на нецензурні образи з боку Тимошенко (екс-прем'єр визнала, що називала суддю нелюдем), видалив її до кінця засідання. Таким чином її адвокату Титаренку (на фото зліва) довелося будувати лінію захисту самостійно.

На вулиці сьогодні також було гаряче: вздовж Хрещатика вишикувалися два протилежні табори - прихильників і противників Тимошенко.

Музика з колонок звучала настільки голосно, що співробітникам правоохоронних органів довелося скористатися берушами.

На мітингу противників Тимошенко був помічений екс-нардеп від Партії регіонів Олег Калашніков (на задньому плані) - з чуток, він приклав руку до його організації.

Тимошенко, вийшовши з суду, вибачилася перед журналістами і народом України за беззаконня суду, звинуватила Віктора Януковича в штурмі "Беркутом" будівлі Печерського суду і пообіцяла ходити на наступні засідання суду. Правда, на уточнююче питання журналістів, чи зміниться тепер її поведінка в суді, Тимошенко відповіла, що вона поводиться адекватно тому, як ставиться до неї судова система.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>

З питань придбання фотографій з даного і інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся в Відділ продажу ИА ЛІГАБізнесІнформ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне