RU
30.06.2011, 15:53

Фоторепортаж: суд над Луценком пішов по колу

Фоторепортаж: суд над Луценком пішов по колуФоторепортаж: суд над Луценком пішов по колуФоторепортаж: суд над Луценком пішов по колуФоторепортаж: суд над Луценком пішов по колуФоторепортаж: суд над Луценком пішов по колуФоторепортаж: суд над Луценком пішов по колуФоторепортаж: суд над Луценком пішов по колуФоторепортаж: суд над Луценком пішов по колу

У Печерському суді Києва продовжується розгляд по суті карної справи колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка. Сьогоднішнє засідання можна було дивитися в прямому ефірі - суд задовольнив клопотання про трансляції на 5 каналі і ТВі.

У залі знову не було де яблуку впасти. Луценко розтлумачив це як спробу вижити журналістів: "Це така тактика, щоб не допустити максимальної відвертості суду, як це передбачено законодавством. Розрахунок йде на те, що преса втомиться і перестане ходити".

Головуючий у справі суддя Сергій Вовк сьогодні в черговий раз розглядав питання про своє відведення. Як і на попередніх засіданнях, відповідне клопотання Луценка було відхилено. Не отримало схвалення і прохання захисників Луценка передати справу на розгляд суду присяжних.

Захист Луценка попросив суд зробити запит до Генпрокуратури з приводу заяви про злочин, нібито скоєний суддею Сергієм Вовком. Як зазначив адвокат Ігор Фомін, ще 9 червня екс-міністр звернувся із заявою про цей злочин, і вже закінчилися всі терміни на отримання відповіді. Це клопотання суд також відхилив.

Народний депутат Геннадій Москаль був присутній на засіданні, судячи з усього, в розрахунку отримати офіційний статус захисника Юрія Луценка. Це клопотання Печерський райсуд назвав передчасним, - Москаль ще може бути викликаний як свідок у справі.

Нагадаємо, Луценку інкримінується заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим положенням за попередньою змовою групою осіб, перевищення влади або службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків, і зловживання владою, скоєне співробітником правоохоронного органу.

У Генпрокуратурі збиток державі від його дій на посту міністра оцінюють в 970 тис.грн.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Справа Луценка: добірка новин>>>

З питань придбання фотографій з даного та інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся у Відділ продажу ІА ЛІГАБізнесІнформ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне