RU
15.07.2011, 14:08

Фоторепортаж: профспілки пікетували Януковича без Януковича

Фоторепортаж: профспілки пікетували Януковича без ЯнуковичаФоторепортаж: профспілки пікетували Януковича без ЯнуковичаФоторепортаж: профспілки пікетували Януковича без ЯнуковичаФоторепортаж: профспілки пікетували Януковича без ЯнуковичаФоторепортаж: профспілки пікетували Януковича без ЯнуковичаФоторепортаж: профспілки пікетували Януковича без ЯнуковичаФоторепортаж: профспілки пікетували Януковича без Януковича

Поки Віктор Янукович відсутній у Києві, представники Федерації профспілок України, яку очолює народний депутат від Партії регіонів Василь Хара, пікетували Адміністрацію президента з вимогою накласти вето на пенсійну реформу.

Близько 400 представників Федерації профспілок України пройшли колоною від Майдана Незалежності по вулицях Інститутській і Банківській до президентського офісу, тримаючи в руках прапори ФПУ і лозунги "Ні - звуженню прав пенсіонерів", "Пенсійній реформі - вето".

Акція не обмежилася тільки Києвом - на пікет під Адміністрацією президента з'їхалися представники ФПУ з різних регіонів.

Пікет пройшов на підтримку заяви ФПУ на адресу президента Януковича про застосування права вето до ухваленого парламентом Закону "Про заходи по законодавчому забезпеченню пенсійної реформи". У заяві йдеться про те, що закон порушує ст. 22 Конституції, яка забороняє звуження змісту і обсягу існуючих прав і свобод при прийнятті нових законів або внесенні змін до діючих.

"Пенсійна реформа прямо порушує права більше 20 мільйонів громадян України", - зокрема, заявили у Федерації профспілок.

До учасників пікету вийшов представник Адміністрації президента (на фото праворуч), якому передали вимоги до президента - ветувати закон про пенсійну реформу. Однак чи отримає їх президент і коли, невідомо - з 11 липня він перебуває в "робочій відпустці" в Криму. Так що лозунгів федерації, яку з 2008 року очолює регіонал Василь Хара, з вікна свого офісу Янукович явно не бачив.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>

З питань придбання фотографій з даного та інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА ЛІГАБізнесІнформ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне