RU
17.06.2011, 15:55

Фоторепортаж: Битва за червоне знамено

Фоторепортаж: Битва за червоне знаменоФоторепортаж: Битва за червоне знаменоФоторепортаж: Битва за червоне знаменоФоторепортаж: Битва за червоне знаменоФоторепортаж: Битва за червоне знаменоФоторепортаж: Битва за червоне знаменоФоторепортаж: Битва за червоне знамено

Під стінами Конституційного суду України сьогодні сталася сутичка між колишнім народним депутатом від Компартії Юрієм Соломатіним, що приїхав до суду з червоним прапором, і представниками ВО "Свобода", які пікетували будівлю КСУ під час офіційного оголошення рішення у справі про вивішення копій знамена Перемоги на адміністративних будівлях.

Близько 30 свободівців прийшли під КСУ з плакатами, на яких було написано: "Червона чума - терор і тюрма", "Геть криваву шмату", "Обережно! Червоний терор", "Прапори криваві - сором для держави", "Червоний терор - це окупація, геноцид, брехня".

Наразі Соломатін декілька разів проїхав повз суду на своєму автомобілі з прикріпленим червоним прапором. Покружлявши навколо протестуючих, він зупинився неподалік і вийшов з машини. Свободівці з криками "Провокація" висмикали знамено.

Співробітники правоохоронних органів спробували розняти сторони, однак прапор у результаті все-таки залишився у руках представників ВО "Свобода", які витягли і зламали держак, а стяг розтоптали.

Через деякий час Соломатін забрав залишки знамена і поїхав.

Нагадаємо, сьогодні Конституційний суд України оповістив рішення, згідно з яким вивішення червоних прапорів на адміністративних будівлях нарівні з державними прапорами України суперечить Конституції України. КСУ постановив, що Основний Закон визначає вичерпний перелік державних символів (державний прапор, гімн, герб) і червоний прапор до них не належить.

З питань придбання фотографій з цього та інших заходів для використання у ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА ЛІГАБізнесІнформ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне