RU
20.07.2011, 17:25

Фоторепортаж: адвокати читали справу Тимошенко на швидкість

Фоторепортаж: адвокати читали справу Тимошенко на швидкістьФоторепортаж: адвокати читали справу Тимошенко на швидкістьФоторепортаж: адвокати читали справу Тимошенко на швидкістьФоторепортаж: адвокати читали справу Тимошенко на швидкістьФоторепортаж: адвокати читали справу Тимошенко на швидкістьФоторепортаж: адвокати читали справу Тимошенко на швидкістьФоторепортаж: адвокати читали справу Тимошенко на швидкістьФоторепортаж: адвокати читали справу Тимошенко на швидкість

Сьогодні в офісі партії Батьківщина у властивій Юлії Тимошенко манері пройшли "публічні читання" матеріалів кримінальної справи, порушеної стосовно екс-прем'єра по газових угодах 2009 року. На вивчення всіх матеріалів суд дав адвокатам всього три дні.

Спочатку адвокати Олександр Плахотнюк і Микола Сірий (на фото) просили Печерський районний суд Києва врахувати їх обмежені фізичні і розумові здібності і дати на вивчення справи, яка нараховує понад 4 тис. сторінок, два місяці.

Ці адвокати були введені в судовий процес в понеділок в зв'язку з тим, що Тимошенко відмовилася від послуг свого захисника Миколи Титаренка (на фото). Свою відмову екс-прем'єр-міністр аргументувала тим, що адвокату не дали часу вивчити всі матеріали справи.

Справа на даний час складається з 16 томів, оскільки до 15-ти томів справи додано ще один - так званий судовий том, який, зокрема, містить судову переписку, протоколи засідань, акти, які видає суддя. Адвокати збираються вивчати і його також.

В середньому в кожному томі - від 250 до 270 сторінок.

Щоб довести, що три дні на вивчення матеріалів - катастрофічно мало, депутат Сергій Власенко взявся читати її на швидкість.

Одну сторінку колишній захисник Тимошенко прочитав за 3 хвилини 21 секунду. Після цього Власенко зупинився і підрахував, що на читання всієї справи знадобиться 25 робочих днів (виходячи з восьмичасового робочого дня). При цьому народний депутат пояснив, що результати свого читання множив на 4 тис. сторінок, хоча в кримінальній справі їх більше, і при підрахунках округлив час читання до трьох хвилин.

Нагадаємо, наступне засідання Печерського районного суду Києва по газовій справі Юлії Тимошенко почнеться о 9 ранку в п'ятницю, 22 липня.

З питань придбання фотографій з даного та інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА ЛІГАБізнесІнформ

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне