RU
20.02.2014, 15:30

Фото з ​​урядового кварталу: зброя, напруга і тиша

Фото з ​​урядового кварталу: зброя, напруга і тишаФото з ​​урядового кварталу: зброя, напруга і тишаФото з ​​урядового кварталу: зброя, напруга і тишаФото з ​​урядового кварталу: зброя, напруга і тишаФото з ​​урядового кварталу: зброя, напруга і тишаФото з ​​урядового кварталу: зброя, напруга і тишаФото з ​​урядового кварталу: зброя, напруга і тишаФото з ​​урядового кварталу: зброя, напруга і тишаФото з ​​урядового кварталу: зброя, напруга і тишаФото з ​​урядового кварталу: зброя, напруга і тишаФото з ​​урядового кварталу: зброя, напруга і тишаФото з ​​урядового кварталу: зброя, напруга і тиша
"Фото з ​​урядового кварталу. Квартал порожній. Таке враження, що проведена повна евакуація. На Інститутській стоїть боєць. В повній бойовій екіпіровці. Він зупиняє машини, які намагаються провезти пасажирів у готель "Україна". На Інститутській біля офісу уповноваженого з прав людини вибудовуються швидкі допомоги. Близько готелю Національний лежать залишені міліцією щити. Маріїнський парк повністю порожній. Вулиця Липська - нікого", - пише автор фото.

Нагадаємо, сьогодні в центрі Києва, за словами очевидців, стрілки ведуть прицільний вогонь по протестуючих. Це підтверджують відеоролики, що потрапляють в інтернет: зокрема, зйомка, зроблена на вулиці Інститутській - в районі готелю Україна та Жовтневого палацу.

Фото - Facebook Ігоря Черезова

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне