RU
18.02.2014, 14:36

Зіткнення на Інститутській: фоторепортаж

Зіткнення на Інститутській: фоторепортажЗіткнення на Інститутській: фоторепортажЗіткнення на Інститутській: фоторепортажЗіткнення на Інститутській: фоторепортажЗіткнення на Інститутській: фоторепортажЗіткнення на Інститутській: фоторепортажЗіткнення на Інститутській: фоторепортажЗіткнення на Інститутській: фоторепортажЗіткнення на Інститутській: фоторепортажЗіткнення на Інститутській: фоторепортажЗіткнення на Інститутській: фоторепортажЗіткнення на Інститутській: фоторепортажЗіткнення на Інститутській: фоторепортаж
Перехрестя вулиць Шовковичної та Інститутської в даний момент залишається однією з найбільш напружених точок зіткнень в Києві. Деякий час тому "Беркут" з тітушками відтіснив протестувальників. При цьому мітингувальники, яких тут близько двох тисяч, відійшли лише на кілька десятків метрів, є поранені.

Зараз все перехрестя затягнуть димом. Час від часу відбуваються локальні зіткнення. Міліцейська техніка, яка перекривала проїзд, все ще горить, незважаючи на те, що її постійно поливають зверху водою. Тут теж розбирають тротуар. Мітингувальники булижники кидають у бік міліції.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне