RU
19.02.2014, 17:32

Фото центральних вулиць Києва: стомлена міліція, дим і постріли

Фото центральних вулиць Києва: стомлена міліція, дим і пострілиФото центральних вулиць Києва: стомлена міліція, дим і пострілиФото центральних вулиць Києва: стомлена міліція, дим і пострілиФото центральних вулиць Києва: стомлена міліція, дим і пострілиФото центральних вулиць Києва: стомлена міліція, дим і пострілиФото центральних вулиць Києва: стомлена міліція, дим і пострілиФото центральних вулиць Києва: стомлена міліція, дим і пострілиФото центральних вулиць Києва: стомлена міліція, дим і пострілиФото центральних вулиць Києва: стомлена міліція, дим і постріли
На вулиці Інститутській міліції мало. Їх функція, швидше за все, просто не давати майдану розширюватися. Багато співробітників в штатському, на одному з фото видно як працює експерт-криміналіст, під'їхав ще один водомет. Будинок профспілок горить. Коктейлі Молотова кидають обидві сторони. Співробітники міліції помітно стомлені. Не замовкають постріли і вибухи", - пише автор фото.

Нагадаємо, у вівторок, 18 лютого, в урядовому кварталі Києва відбулися запеклі зіткнення між учасниками антиурядової акції протесту і силами МВС. Увечері того ж дня силовики почали зачистку площі Незалежності, на якій зібралося близько 20 тисяч учасників Майдан. Зіткнення тривали до ранку 19 лютого.

Фото - Facebook Ігоря Черезова

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook : в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне