RU
18.02.2014, 13:29

Фаріон напала на регіонала: фото із ​​сесійної зали Ради

Фаріон напала на регіонала: фото із ​​сесійної зали РадиФаріон напала на регіонала: фото із ​​сесійної зали РадиФаріон напала на регіонала: фото із ​​сесійної зали Ради
У сесійній залі Верховної Ради України народний депутат від Свободи Ірина Фаріон напала на депутата від Партії регіонів, який покидав зал разом з усіма своїми колегами.

Тим часом, за словами народного депутата Інни Богословської, у голови Верховної Ради Володимира Рибака гіпертонічний криз, а частина регіоналів готова підтримати конституційний акт.

"Половина депутатів від фракції Партії регіонів, з якими ми говорили, в тому числі ті, які впливають на думки груп, кажуть, що це правильний і вірний шлях . Але зараз гіпертонічний криз у Рибака, великий тиск, він ковтає таблетки, його підставляють. Він розуміє, що зараз відповідає за долю країни, але не має сил що-небудь зробити. Він повинен прийняти власне рішення, а він чекає рішення від президента", - сказала Богословська.

Вона зазначила, що саме у зв'язку з готовністю частини регіоналів підтримати даний варіант виходу з кризи їм була дана команда залишити сесійну залу. За її словами, депутати повинні залишатися в сесійній залі, поки питання не буде вирішено. "Ми будемо намагатися вплинути, щоб депутати повернулися в зал, і ми сьогодні проголосували. Чесно кажучи, не хочу передрікати, але я думаю, що якщо ми сьогодні не приймемо рішення, вночі буде горіти парламент, і це буде картинка на весь світ", - додала вона.

Фото: facebook.com

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне