21.01.2014, 16:11

Два дні боїв активістів і міліції: фоторепортаж з Грушевського

Два дні боїв активістів і міліції: фоторепортаж з ГрушевськогоДва дні боїв активістів і міліції: фоторепортаж з ГрушевськогоДва дні боїв активістів і міліції: фоторепортаж з ГрушевськогоДва дні боїв активістів і міліції: фоторепортаж з ГрушевськогоДва дні боїв активістів і міліції: фоторепортаж з ГрушевськогоДва дні боїв активістів і міліції: фоторепортаж з ГрушевськогоДва дні боїв активістів і міліції: фоторепортаж з ГрушевськогоДва дні боїв активістів і міліції: фоторепортаж з ГрушевськогоДва дні боїв активістів і міліції: фоторепортаж з ГрушевськогоДва дні боїв активістів і міліції: фоторепортаж з ГрушевськогоДва дні боїв активістів і міліції: фоторепортаж з ГрушевськогоДва дні боїв активістів і міліції: фоторепортаж з ГрушевськогоДва дні боїв активістів і міліції: фоторепортаж з Грушевського

Силовики залишаються на своїх позиціях, мітингувальники зміцнюють барикади і готуються до оборони

Третю добу в центрі Києва на вулиці Грушевського тривають сутички мітингувальників і силовиків. Вдень на площі перед стадіоном "Динамо" спокійно. Мітингувальники зміцнюють барикади, готують "боєприпаси" з роздробленої тротуарної плитки і залишків спаленої техніки, прибирають територію. Силовики залишаються на своїх позиціях - у першому кордоні стоять солдати Внутрішніх військ, за ними сотні співробітників "Беркута" і спецтехніка.

Нагадаємо, сьогодні вночі "Беркут"
спробував атакувати учасників протесту, але після відступу протестуючі пішли в контратаку і відвоювали свої позиції.
 
Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне