RU
02.04.2013, 13:53

Допит Тарути в суді у справі Щербаня: фоторепортаж

Допит Тарути в суді у справі Щербаня: фоторепортажДопит Тарути в суді у справі Щербаня: фоторепортажДопит Тарути в суді у справі Щербаня: фоторепортажДопит Тарути в суді у справі Щербаня: фоторепортажДопит Тарути в суді у справі Щербаня: фоторепортажДопит Тарути в суді у справі Щербаня: фоторепортажДопит Тарути в суді у справі Щербаня: фоторепортаж
Сьогодні в Печерському суді Києва у справі про вбивство Євгена Щербаня допитували бізнесмена  Сергія Таруту. Свідок зазначив, що йому нічого не відомо про можливу причетність Юлії Тимошенко до вбивства депутата і він не знає, кому могла бути вигідна смерть Щербаня.

Крім того, він розповів про конфлікт, який був між
Індустріальним союзом Донбасу (ІСД) і корпорацією Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ). За його словами, ЄЕСУ хотіла постачати газ в Донецьку область напряму, а не через ІСД. На цьому грунті в ході переговорів був конфлікт.

Разом з тим Тарута уточнив, що це був комерційний конфлікт без ворожих відносин. Коли переговори закінчились, відносини стали "хорошими і робочими".

Прокурор у справі зазначив, що свідок змінив свої попередні свідчення. У прокуратурі вважають, що на Таруту тиснули. Однак сам бізнесмен нічого про це не сказав.

Захист екс-прем'єра вважає, що після сьогоднішніх свідчень Тарути справу по вбивству Щербаня можна закривати.

Фото - ЛІГАБізнесІнформ, Наталія ТАРАСОВСЬКА

Досьє на Сергія Таруту

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне