RU
24.10.2014, 10:06

До Дніпропетровська прибула гуманітарна допомога від ФРН: фото

До Дніпропетровська прибула гуманітарна допомога від ФРН: фотоДо Дніпропетровська прибула гуманітарна допомога від ФРН: фотоДо Дніпропетровська прибула гуманітарна допомога від ФРН: фотоДо Дніпропетровська прибула гуманітарна допомога від ФРН: фотоДо Дніпропетровська прибула гуманітарна допомога від ФРН: фото
23 жовтня в Дніпропетровськ була доставлена ​​гуманітарна допомога від уряду Німеччини. Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій України.

"В місто прибуло 5 вантажівок і це тільки перша партія допомоги для цього регіону. Автомобілі з товарами для тимчасово переміщених осіб вже доставлені на склади для розвантаження", - йдеться в повідомленні.

До складу прибулої до Дніпропетровська гуманітарної допомоги входять товари першої необхідності та предмети для облаштування будинків: дитячі та дорослі матраци, холодильники, пральні машини, спальні мішки, вішалки, дитячі та дорослі ліжка, стільці, ковдри, столи та баки для води.

"Для контролю та прийому цього вантажу в Дніпропетровськ особисто прибули представники німецької організації Міжнародного співробітництва. Рятувальники в присутності німецьких колег розкрили пломби на фурах і тільки після цього почався процес прийому вантажу", - зазначили в ДСНС.

Представники Дніпропетровського обласного Товариства Червоного Хреста України та волонтерських організацій здійснюють облік отриманих речей. Процес розвантаження планується завершити 24 жовтня, коли надійдуть ще 5 фур з допомогою. Після цього вантаж перебуватиме в складських приміщеннях до моменту наступного розподілу співробітниками Червоного Хреста між громадянами України, які переміщуються з тимчасово окупованої території і районів проведення антитерористичної операції.

Загальна вага отриманої Дніпропетровськом гуманітарної допомоги від уряду Німеччини склала близько 200 тонн.

Раніше гуманітарна допомога від Німеччини була доставлена ​​до Харкова: 16 вантажівок з побутовою технікою, теплим одягом, медикаментами та 5 вантажівок з житловими модулями для будівництва транзитного містечка. Ще 8 вантажівок німецької гуманітарної допомоги доставлено в Запоріжжя

Нагадаємо, 7 жовтня 112 вантажівок з гуманітарною допомогою від уряду Німеччини, перетнули українсько-польський кордон. На початку листопада в Україну прибуде черговий транш гуманітарної допомоги - 30 вантажівок з житловими модулями.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне