RU
23.01.2014, 12:44

Димова завіса на Грушевського і нові барикади: фоторепортаж

Димова завіса на Грушевського і нові барикади: фоторепортажДимова завіса на Грушевського і нові барикади: фоторепортажДимова завіса на Грушевського і нові барикади: фоторепортажДимова завіса на Грушевського і нові барикади: фоторепортажДимова завіса на Грушевського і нові барикади: фоторепортажДимова завіса на Грушевського і нові барикади: фоторепортажДимова завіса на Грушевського і нові барикади: фоторепортажДимова завіса на Грушевського і нові барикади: фоторепортажДимова завіса на Грушевського і нові барикади: фоторепортажДимова завіса на Грушевського і нові барикади: фоторепортажДимова завіса на Грушевського і нові барикади: фоторепортажДимова завіса на Грушевського і нові барикади: фоторепортажДимова завіса на Грушевського і нові барикади: фоторепортаж
На вулиці Грушевського в центрі Києва сьогодні поновилися сутички протестувальників і силовиків. Бійці "Беркута" намагалися обійти барикади і палаючі шини, але протестувальники почали активну оборону і змусили спецназівців відступити.

Протягом всієї минулої ночі мітингувальники підтримували "загороджувальний вогонь" з автомобільних покришок, які люди ввечері почали звозити на Європейську площу. Полум'я підтримують і сьогодні. Невелику паузу зробили тільки рано вранці, коли загорілася одна з будівель на Грушевського, куди, за інформацією очевидців, була кинута пляшка із запальною рідиною з боку силовиків. У міліції заявляють, що підпал влаштували демонстранти.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в
Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне