RU
31.08.2011, 16:09

Дим і вогонь на Банковій: Януковичу передали вибухонебезпечний подарунок

Дим і вогонь на Банковій: Януковичу передали вибухонебезпечний подарунокДим і вогонь на Банковій: Януковичу передали вибухонебезпечний подарунокДим і вогонь на Банковій: Януковичу передали вибухонебезпечний подарунокДим і вогонь на Банковій: Януковичу передали вибухонебезпечний подарунокДим і вогонь на Банковій: Януковичу передали вибухонебезпечний подарунокДим і вогонь на Банковій: Януковичу передали вибухонебезпечний подарунокДим і вогонь на Банковій: Януковичу передали вибухонебезпечний подарунокДим і вогонь на Банковій: Януковичу передали вибухонебезпечний подарунок

Сьогодні під Адміністрацією президента України Віктора Януковича пройшла акція опозиційних партій та організацій, які виступають за звільнення політв'язнів.

Загалом під стінами зібралося близько 50 людей. На акції також були присутні народні депутати. Комітет звільнення політичних в'язнів, до складу якого входять дев'ять організацій, висловив свій протест "протиправним діям силових структур" в Україні.

У зверненні організаторів акції сказано, що "нелегітимна влада на чолі з Януковичем намагається ліквідувати будь-які спроби українців вибороти свої права на своїй землі". "Закликаємо всіх, кому небайдужа доля патріотів, що знаходяться під слідством... взяти участь в опорі політичним репресіям і підтримати націоналістів", - говориться у зверненні.

Також під стіни прийшли члени "Братства святого Луки", які вимагали перенести ЧМ по футболу в 2012 році "до більш демократичної країни". У ході імпровізованої гри м'яч було закинуто на територію АП.

Учасники акції також принесли під АП пакет з яйцями та вінком. На пакеті написано "Вибухонебезпечно".

Під кінець мітингу під адміністрацією Януковича хтось з учасників акції кинув димову шашку. Пізніше її турнули ногою, після чого загорілася одна з розтяжок з лозунгом.

Внаслідок акції було затримано одного з учасників, але майже одразу його відпустили.

З питань придбання фотографій з даного та інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся до Відділу продажів ІА ЛІГАБізнесІнформ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне