UA
26.05.2016, 12:36

Десантники 25-ї бригади провели тактичні навчання: фото

 Десантники 25-ї бригади провели тактичні навчання: фото  Десантники 25-ї бригади провели тактичні навчання: фото  Десантники 25-ї бригади провели тактичні навчання: фото  Десантники 25-ї бригади провели тактичні навчання: фото  Десантники 25-ї бригади провели тактичні навчання: фото  Десантники 25-ї бригади провели тактичні навчання: фото  Десантники 25-ї бригади провели тактичні навчання: фото  Десантники 25-ї бригади провели тактичні навчання: фото  Десантники 25-ї бригади провели тактичні навчання: фото
Бійці 25-ї окремої повітряно-десантної бригади високомобільних десантних військ провели черговий етап батальйонних тактичних навчань. Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу Збройних Сил України.

В ході навчань бійці відпрацювали штурмові дії авіації в інтересах повітряного десанту, а також нанесення реактивної артилерії вогневого ураження по умовному противнику в районі майданчика приземлення.

Одночасно один з підрозділів повітряно-десантного батальйону вчинив десантування бойової техніки і особового складу на літаках Іл-76 і Ан-26.

Після приземлення десантники відпрацювали збір, пошук і захоплення умовного об'єкта противника, забезпечивши прикриття флангів для дій рейдового загону.

Сили рейдового загону в ході маневрів виявили батареї реактивної системи залпового вогню з охороною умовного противника та за підтримки засобів ураження її знищили.

Після виконання поставлених завдань батальйонна тактична група зробила марш в район відновлення боєздатності.

Фото: facebook.com/GeneralStaff

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.