RU
25.08.2011, 11:11

День Незалежності по-українськи: зіткнення з міліцією та критика влади

День Незалежності по-українськи: зіткнення з міліцією та критика владиДень Незалежності по-українськи: зіткнення з міліцією та критика владиДень Незалежності по-українськи: зіткнення з міліцією та критика владиДень Незалежності по-українськи: зіткнення з міліцією та критика владиДень Незалежності по-українськи: зіткнення з міліцією та критика владиДень Незалежності по-українськи: зіткнення з міліцією та критика владиДень Незалежності по-українськи: зіткнення з міліцією та критика владиДень Незалежності по-українськи: зіткнення з міліцією та критика владиДень Незалежності по-українськи: зіткнення з міліцією та критика владиДень Незалежності по-українськи: зіткнення з міліцією та критика владиДень Незалежності по-українськи: зіткнення з міліцією та критика владиДень Незалежності по-українськи: зіткнення з міліцією та критика владиДень Незалежності по-українськи: зіткнення з міліцією та критика влади

Опозиції не вдалося вчора направити своїх прихильників мітингувати під будівлю Адміністрації президента. Кордони "Беркуту", автозаки і автобуси МВС впоперек дороги зробили свою справу. Але обійшлося без арештів.

Після того як на мітингу в парці Шевченка Комітет опору диктатурі прийняв резолюцію, в якій опозиція критикує владу за численні провали і заявляє про своє об'єднання, заступник голови Батьківщини Олександр Турчинов закликав декілька тисяч чоловік проїхати на вулицю Банкову, щоб передати резолюцію главі держави.

Однак вже на вулиці Володимирській, поблизу Будинку вчителя, учасники ходи наткнулися на міліцейський кордон.

Прорвавши першу лінію оборони, колона зупинилася перед металевими щитами "Беркуту".

Після цього лідер партії За Україну! В'ячеслав Кириленко почав вимагати, щоб до них прибуло керівництво МВС і пояснило причину затримання мітингувальників.

Незабаром, так і не дочекавшись міліцейських начальників, Турчинов подякував учасникам мітингу за те, що не піддалися на провокації і не вступили в зіткнення з представниками міліції, які заблокували їм прохід.

В результаті Турчинов через гучномовець закликав мітингувальників прямувати різними шляхами на площу Незалежності. Резолюцію вирішили передати президенту через народних депутатів.

У МВС, коментуючи те, що відбулося, зазначили, що "незважаючи на попередження державними виконавцями організаторів мітингу біля пам'ятника Шевченку щодо заборони Окружним адміністративним судом столиці пішої ходи в центрі міста, деякі учасники мітингу вдалися до провокацій".

У міністерстві наголошують: "Ці протиправні дії призвели до інцидентів з міліцією. Правопорушення задокументовано і найближчим часом їм буде надано правову оцінку Генеральною прокуратурою України".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне