RU
11.04.2014, 13:49

Їдальня Адміністрації президента: середній рахунок 20 грн.

Їдальня Адміністрації президента: середній рахунок 20 грн.Їдальня Адміністрації президента: середній рахунок 20 грн.Їдальня Адміністрації президента: середній рахунок 20 грн.Їдальня Адміністрації президента: середній рахунок 20 грн.Їдальня Адміністрації президента: середній рахунок 20 грн.Їдальня Адміністрації президента: середній рахунок 20 грн.Їдальня Адміністрації президента: середній рахунок 20 грн.Їдальня Адміністрації президента: середній рахунок 20 грн.Їдальня Адміністрації президента: середній рахунок 20 грн.Їдальня Адміністрації президента: середній рахунок 20 грн.Їдальня Адміністрації президента: середній рахунок 20 грн.Їдальня Адміністрації президента: середній рахунок 20 грн.Їдальня Адміністрації президента: середній рахунок 20 грн.


Юшка рибна з кальмарами по 7,9 грн., картопля-пюре з гострою морквою по 4,79 грн, біфштекс з яйцем по 10,56 грн., кава по 2,2 грн. - середній рахунок співробітника Адміністрації президента за обід в закритій їдальні становить трохи більше двадцяти гривень. Ціни порівняні хіба що зі їдальні Верховної Ради. Готують для співробітників АП тут же, у спеціально обладнаній кухні на другому поверсі.

Завсідники їдальні - чиновники адміністрації середньої ланки. Буфетниці, які працюють тут по десять років, зізнаються: жодного президента у себе жодного разу в житті не бачили. Не ходить обідати в цю їдальню і нинішній глава АП Сергій Пашинський і в.о. президента Олександр Турчинов.

Навіщо Державне управління справами закуповувало ягнятину з Нової Зеландії майже по 600 грн. за кілограм, в цій їдальні не знають - на столи звичайних співробітників АП це м'ясо ніколи не потрапляло. Новий керівник ДУСі Сергій Аверченко стверджує, що торги відбулися ще 13 січня 2014 року. "У мене є алібі - я тоді був на Майдані", - говорить він і обіцяє з усім розібратися. За його словами, м'ясо в результаті так і не було закуплено, з приводу торгів ведеться розслідування.

Фото - Валерія Кондратова, ЛІГАБізнесІнформ


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне