RU
23.03.2015, 12:41

Будівлю Укрнафти невідомі обнесли залізною огорожею

Будівлю Укрнафти невідомі обнесли залізною огорожеюБудівлю Укрнафти невідомі обнесли залізною огорожеюБудівлю Укрнафти невідомі обнесли залізною огорожеюБудівлю Укрнафти невідомі обнесли залізною огорожеюБудівлю Укрнафти невідомі обнесли залізною огорожеюБудівлю Укрнафти невідомі обнесли залізною огорожеюБудівлю Укрнафти невідомі обнесли залізною огорожеюБудівлю Укрнафти невідомі обнесли залізною огорожеюБудівлю Укрнафти невідомі обнесли залізною огорожеюБудівлю Укрнафти невідомі обнесли залізною огорожеюБудівлю Укрнафти невідомі обнесли залізною огорожеюБудівлю Укрнафти невідомі обнесли залізною огорожею
Будівлю компанії Укрнафта обнесли залізною огорожею. Хто саме розпорядився виконати ці роботи, все ще не відомо. В даний момент біля будівлі практично нікого немає - лише робітники, журналісти і кілька міліціонерів.

Раніше депутат Сергій Лещенко повідомив: "Будівлю Укрнафти на Нестеровському провулку обносять залізними гратами. На вулиці - два бійці невідомого батальйону. Усередині крізь затемнені вікна видно ще з десяток бійців невідомого батальйону. Охорона відмовляється показати дозвіл на спорудження нового паркану".

Лещенко стверджує, що після прийняття закону про акціонерні товариства в частині зниження кворуму, держава, володіючи в Укрнафті часткою 50% плюс 1 акція, вперше за 12 років може поставити в компанії державний менеджмент. За його словами, це зашкодить інтересам губернатора Дніпропетровської області, власника групи Приват

Ігоря Коломойського.

Напередодні ввечері перед будівлею Укрнафти Коломойський заявив, що там відбувається підготовка "до рейдерського захоплення".


Нагадаємо, 19 березня Верховна Рада України прийняла скандальний закон про акціонерні товариства. За проект змін до закону про акціонерні товариства N2273 в цілому проголосували 275 народних депутатів. Як відомо, одним з ключових підприємств, на яке вплине прийняття цього законопроекту є Укрнафта, в якому міноритарії багато разів блокували проведення загальних зборів, зміну менеджменту і виплату дивідендів. Менеджмент Укрнафти контролює Коломойський.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне