RU
28.02.2014, 11:37

Блокпости з автоматниками на в'їздах і виїздах з Криму

Блокпости з автоматниками на вБлокпости з автоматниками на вБлокпости з автоматниками на вБлокпости з автоматниками на вБлокпости з автоматниками на вБлокпости з автоматниками на вБлокпости з автоматниками на вБлокпости з автоматниками на в
У Криму з'явилися блокпости: дороги на в'їзд до півострова перекриті і охороняються. Такі кордони стоять поблизу Джанкоя і Армянська. На дорогах і блокпостах вивішені прапори Російської Федерації.

Блокпости, побудовані з бетонних блоків, мішків з піском та інших підручних матеріалів, охороняють озброєні люди в камуфляжі. На рукавах деяких з них російські прапори. Серед охоронців також люди у формі "Беркута" та міліції.

Блокпост, що охороняється "Беркутом" і невідомими озброєними підрозділами у військовій формі, з'явився між Херсонською областю та Кримом, на дорозі Скадовськ-Армянськ . Блокпост розташований в населеному пункті Чонгар.

Також
блокпост, який охороняється, виявлено на дорозі Каланчак-Армянськ, на виїзді з Херсонської області. Блокпост охороняється автоматниками.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне