RU
05.03.2013, 10:48

Блокада Ради: опозиція влаштувала фотосесію з картонним Азаровим

Блокада Ради: опозиція влаштувала фотосесію з картонним АзаровимБлокада Ради: опозиція влаштувала фотосесію з картонним АзаровимБлокада Ради: опозиція влаштувала фотосесію з картонним АзаровимБлокада Ради: опозиція влаштувала фотосесію з картонним АзаровимБлокада Ради: опозиція влаштувала фотосесію з картонним АзаровимБлокада Ради: опозиція влаштувала фотосесію з картонним АзаровимБлокада Ради: опозиція влаштувала фотосесію з картонним АзаровимБлокада Ради: опозиція влаштувала фотосесію з картонним АзаровимБлокада Ради: опозиція влаштувала фотосесію з картонним АзаровимБлокада Ради: опозиція влаштувала фотосесію з картонним Азаровим
Опозиція заблокувала трибуну і президію Верховної Ради на захист депутатського мандата Сергія Власенка. У даний момент кілька десятків опозиційних депутатів знаходяться в ложі президії Верховної Ради. Там же вони повісили плакат з написом "Стоп диктатурі" і зображення президента Віктора Януковича, перекреслене червоною лінією.

На місці спікера депутати поставили картонне зображення прем'єр-міністра Миколи Азарова з написом - "Папєрєднік". Депутати із задоволенням фотографуються з картонним Азаровим.

Раніше стало відомо, що спікер Рибак попросив Вищий спецсуд позбавити Власенка мандата з подачі регламентного комітету парламенту. У регламентному комітеті вважають, що Власенко має бути позбавлений мандата як сумісник - він працює депутатом і виконує функції адвоката. Опозиція заявляє, що комітет сфальсифікував рішення.

Сам же Власенко побоюється, що в разі позбавлення його депутатського мандата, його можуть заарештувати.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити: