RU
04.07.2019, 12:24

Біля будівлі КСУ акція: вимагають не відміняти люстрацію - відео

Біля будівлі КСУ акція: вимагають не відміняти люстрацію - відеоБіля будівлі КСУ акція: вимагають не відміняти люстрацію - відеоБіля будівлі КСУ акція: вимагають не відміняти люстрацію - відеоБіля будівлі КСУ акція: вимагають не відміняти люстрацію - відеоБіля будівлі КСУ акція: вимагають не відміняти люстрацію - відео

Біля будівлі Конституційного суду проходить акція "Реваншу не буде", учасники якої вимагають не допустити скасування закону про люстрацію.

Питання про скасування люстрації КСУ розгляне сьогодні.

На акцію прийшли активісти громадських організацій, представники партій Національний корпус, СвободаЄвропейська солідарність та інші.

Нардеп Вікторія Сюмар  повідомила, що сьогодні КСУ прийме проміжне рішення, тому що частини суддів немає на роботі, а розгляд закону відбудеться після обіду.

"Кожний такий проміжний розгляд потребує активної позиції громадськості. Адже люстрацію хочуть скасувати до формування нового уряду. Щоб посадити туди люстрованихт чиновників часів Януковича-Арбузова", - написала також вона.

26 лютого Конституційний суд визнав неконституційною ст. 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання за незаконне збагачення.

18 квітня і 14 травня КСУ відкладав розгляд цього закону і засідання призначили на сьогодні.

Закон про очищення влади (люстрацію) вступив в силу в жовтні 2014 року. Документ передбачає, що особи, які займають посади, що підпадають під люстраційну перевірку, повинні не пізніше, ніж на десятий день з початку проведення перевірки в установі, представити своєму керівнику власноруч написану заяву про згоду на проведення перевірки.

У той же рік в КСУ надійшло два подання від ЗСУ і одне від 47 народних депутатів щодо конституційності деяких положень закону.

Фото: Нацкорпус, Європейська солідарність

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне