RU
06.09.2011, 11:11

"Беркут" демонтував намети прихильників Тимошенко

"Беркут" демонтував намети прихильників Тимошенко"Беркут" демонтував намети прихильників Тимошенко"Беркут" демонтував намети прихильників Тимошенко"Беркут" демонтував намети прихильників Тимошенко"Беркут" демонтував намети прихильників Тимошенко"Беркут" демонтував намети прихильників Тимошенко

Співробітники спецпідрозділів МВС "Беркут" і "Барс" напередодні демонтували п'ять наметів, розташованих по вулиці Хрещатик навпроти Печерського районного суду.

Правоохоронці оточили чотири брезентові і один рекламний намет Блоку Юлії Тимошенко і після нетривалої сутички з людьми, що їх охороняли, розхитали і знесли конструкції. У стаціонарних наметах розташовувалися приймальні народних депутатів від БЮТ.

Після того, як намети були демонтовані, співробітники спецпідрозділів старанно охороняли елементи наметів, щоб мітингувальники не мали можливості зібрати їх наново.

У ході демонтажу наметів сталося декілька локальних сутичок між представниками правоохоронних органів і громадянами, внаслідок яких було затримано 11 осіб.

Народні депутати від БЮТ стверджують, що всі затримані доставлені до Шевченківського райвідділу міліції Києва.

З питань придбання фотографій з даного та інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся до Відділу продажів ІА ЛІГАБізнесІнформ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне