RU
13.06.2014, 14:00

Біженці з Донбасу: фоторепортаж

Біженці з Донбасу: фоторепортажБіженці з Донбасу: фоторепортажБіженці з Донбасу: фоторепортажБіженці з Донбасу: фоторепортажБіженці з Донбасу: фоторепортажБіженці з Донбасу: фоторепортажБіженці з Донбасу: фоторепортажБіженці з Донбасу: фоторепортажБіженці з Донбасу: фоторепортажБіженці з Донбасу: фоторепортажБіженці з Донбасу: фоторепортажБіженці з Донбасу: фоторепортажБіженці з Донбасу: фоторепортаж

Сьогодні, 13 червня, в місто Ізюм в Харківській області прибули нові біженці з районів Донецької та Луганської областей, захоплених терористами.

Ізюм знаходиться на кордоні Харківської області і є перевалочним пунктом для біженців. Сьогодні приїхали автобуси з Краматорська, Червоного Лиману і Слов'янська. Всі автобуси, які перебувають, ретельно оглядають українські силовики, у пасажирів перевіряють документи і всіх вносять у списки. В Ізюмі вже є випадки затримання - під виглядом біженців із зони АТО намагалися виїхати бойовики.

Фото - ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне