RU
09.12.2013, 15:06

Бійці Внутрішніх військ та "Беркуту" оточили Майдан: фоторепортаж

Бійці Внутрішніх військ та "Беркуту" оточили Майдан: фоторепортажБійці Внутрішніх військ та "Беркуту" оточили Майдан: фоторепортажБійці Внутрішніх військ та "Беркуту" оточили Майдан: фоторепортажБійці Внутрішніх військ та "Беркуту" оточили Майдан: фоторепортажБійці Внутрішніх військ та "Беркуту" оточили Майдан: фоторепортажБійці Внутрішніх військ та "Беркуту" оточили Майдан: фоторепортажБійці Внутрішніх військ та "Беркуту" оточили Майдан: фоторепортаж
Співробітники силових структур активізувалися в центрі Києва і з усіх боків оточують площу Незалежності. Очікується, що силовики можуть штурмувати будівлі КМДА та Будинку профспілок, де знаходяться активісти Євромайдану.

На вулиці Хрещатик біля будівлі ЦУМу автобуси "Беркута" повністю перегородили рух. Перед автобусами, за щитами, стоять кілька десятків співробітників внутрішніх військ МВС в повному обмундируванні, в бронежилетах.

Зараз також закриті станції метро "Майдан Незалежності", "Хрещатик" і " Театральна", а також перехід на станцію "Золоті ворота". Входи і виходи тимчасово закриті через те, що правоохоронцями "проводиться перевірка станцій на наявність вибухонебезпечних предметів".

Фото - Андрій Аммосов, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: