21.10.2016, 16:59

Бірюков показав нову екіпіровку для десантників 79 бригади: фото

Бірюков показав нову екіпіровку для десантників 79 бригади: фото Бірюков показав нову екіпіровку для десантників 79 бригади: фото Бірюков показав нову екіпіровку для десантників 79 бригади: фото Бірюков показав нову екіпіровку для десантників 79 бригади: фото Бірюков показав нову екіпіровку для десантників 79 бригади: фото Бірюков показав нову екіпіровку для десантників 79 бригади: фото Бірюков показав нову екіпіровку для десантників 79 бригади: фото Бірюков показав нову екіпіровку для десантників 79 бригади: фото Бірюков показав нову екіпіровку для десантників 79 бригади: фото Бірюков показав нову екіпіровку для десантників 79 бригади: фото Бірюков показав нову екіпіровку для десантників 79 бригади: фото Бірюков показав нову екіпіровку для десантників 79 бригади: фото Бірюков показав нову екіпіровку для десантників 79 бригади: фото

У комплекті нові десантні каски українського виробництва, куплені за гроші бюджету, з десантними чохлами зима, з кріпленнями під нічники

Радник президента Юрій Бірюков представив нову екіпіровку для бійців 79-ї окремої десантно-штурмової бригади. Відповідні фото радник президента опублікував в Facebook.

"Екіпірування десантників з 79-ї бригади. Нові каски, нові нічники, нові тепловізори, нові автомати. ... Практично весь штурмовий компонент бригади вже забезпечений приладами нічного бачення і/або тепловізорного прицілами. І весь штурмовий компонент бригади забезпечено новими автоматами, з тактичним обвісом і коллиматорними прицілами. Йдеться на сотні. Багато сотень. І ще ось разочок - автомати АК-ТК вже модернізовані, з урахуванням попередніх конструктивних недоліків", - повідомив Бірюков.

За його словами, в комплекті нові десантні каски українського виробництва, куплені за гроші бюджету, з десантними чохлами літо/зима, з кріпленнями під нічники.

Бірюков додав, що на склад однієї з військових частин надійшла чергова партія каганців AN / PVS-14 в кількості 1200 штук.

"Одна тисяча двісті штук приладів нічного бачення третього покоління, штатний прилад американської армії. І інструкції, і ремонтні комплекти для технічного обслуговування", - додав Бірюков.

Раніше радник президента заявив, що Міноборони фінансується на половину від потреби і "доводиться ділити пару берців між двома бійцями".

26 вересня повідомлялося, що затверджені технічні умови для сухпайка нового типу для українських військовослужбовців.

Фото: facebook.com/yuri.biriukov

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне