RU
27.03.2014, 10:33

Біля ВР вимагають люстрації і відставки Авакова

Біля ВР вимагають люстрації і відставки АваковаБіля ВР вимагають люстрації і відставки АваковаБіля ВР вимагають люстрації і відставки АваковаБіля ВР вимагають люстрації і відставки АваковаБіля ВР вимагають люстрації і відставки АваковаБіля ВР вимагають люстрації і відставки АваковаБіля ВР вимагають люстрації і відставки АваковаБіля ВР вимагають люстрації і відставки АваковаБіля ВР вимагають люстрації і відставки АваковаБіля ВР вимагають люстрації і відставки АваковаБіля ВР вимагають люстрації і відставки АваковаБіля ВР вимагають люстрації і відставки АваковаБіля ВР вимагають люстрації і відставки Авакова


Біля будівлі Верховної Раді сьогодні кілька сотень людей вимагають від народних депутатів прийняти ряд законопроектів. Найбільша група людей вимагає від парламенту ухвалити закон про люстрацію і провести переатестацію всіх суддів.

Ще близько сотні людей вимагають скасувати утилізаційний збір на автомобілі та акцизи, а також припинити побори на митниці.

Приблизно 20 представників "Залізної сотні" з Майдану вимагають відставки міністра внутрішніх справ 
Арсена Авакова у зв'язку з убивством активіста Правого сектора Олександра Музичка.

Кілька студентів хочуть, щоб Верховна Рада прийняла якісний закон про вищу освіту. Ще близько 20 осіб вимагають повернути програму "Доступне житло".

Фото - Валерія Кондратова, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне