RU
05.12.2013, 15:18

Біля посольства США влаштували маленький антимайдан: фоторепортаж

Біля посольства США влаштували маленький антимайдан: фоторепортажБіля посольства США влаштували маленький антимайдан: фоторепортажБіля посольства США влаштували маленький антимайдан: фоторепортажБіля посольства США влаштували маленький антимайдан: фоторепортажБіля посольства США влаштували маленький антимайдан: фоторепортажБіля посольства США влаштували маленький антимайдан: фоторепортажБіля посольства США влаштували маленький антимайдан: фоторепортажБіля посольства США влаштували маленький антимайдан: фоторепортажБіля посольства США влаштували маленький антимайдан: фоторепортажБіля посольства США влаштували маленький антимайдан: фоторепортаж
Сьогодні в Києві кілька сотень людей, що назвалися представниками громадської організації "Європейська Україна", провели мітинг з гаслами проти втручання уряду США у внутрішню політику України. Акція пройшла біля стін посольства США на вулиці Сікорського.

В акції були задіяні як пенсіонери, так і хлопці спортивного вигляду. На запитання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ мітингувальники заперечували своє ставлення до якоїсь політичної сили і наполягали на тому, що під стіни американського посольства їх привів громадянський обов'язок. За порядком під час акції спостерігали близько десятка співробітників міліції.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter и Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку , бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне