RU
16.04.2015, 10:26

Біля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фото

Біля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фотоБіля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фотоБіля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фотоБіля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фотоБіля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фотоБіля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фотоБіля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фотоБіля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фотоБіля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фотоБіля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фото
Сьогодні, 16 квітня, Конституційний суд України почав розгляд справи про конституційність окремих положень закону "Про очищення влади". Біля будівлі суду проходить мітинг на підтримку люстрації, який прес-служба КСУ напередодні назвала "тиском". У заході беруть участь до 300 осіб.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ,, засідання суду вже почалося. Клопотання про оскарження закону про люстрацію розглядають 14 суддів Конституційного суду, жоден з яких не взяв самовідвід від розгляду справи.

З цього складу суду шестеро голосували за скасування конституційної реформи 2004 року, що в підсумку дало Віктору Януковичу  безмежні повноваження.

На засіданні присутній народний депутат Василь Німченко - від 47 депутатів, які оскаржують положення закону про люстрацію, глава Верховного суду України Ярослав Романюк  - від суддів, а також міністр юстиції Павло Петренко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне