16.04.2015, 10:26

Біля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фото

Біля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фотоБіля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фотоБіля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фотоБіля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фотоБіля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фотоБіля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фотоБіля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фотоБіля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фотоБіля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фотоБіля Конституційного суду мітингують на підтримку люстрації: фото

Конституційний суд України почав розгляд справи про конституційність окремих положень закону "Про очищення влади"

Сьогодні, 16 квітня, Конституційний суд України почав розгляд справи про конституційність окремих положень закону "Про очищення влади". Біля будівлі суду проходить мітинг на підтримку люстрації, який прес-служба КСУ напередодні назвала "тиском". У заході беруть участь до 300 осіб.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ,, засідання суду вже почалося. Клопотання про оскарження закону про люстрацію розглядають 14 суддів Конституційного суду, жоден з яких не взяв самовідвід від розгляду справи.

З цього складу суду шестеро голосували за скасування конституційної реформи 2004 року, що в підсумку дало Віктору Януковичу  безмежні повноваження.

На засіданні присутній народний депутат Василь Німченко - від 47 депутатів, які оскаржують положення закону про люстрацію, глава Верховного суду України Ярослав Романюк  - від суддів, а також міністр юстиції Павло Петренко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне