RU
19.06.2014, 11:02

Біля будівлі Ради мітингують екологи і позичальники

Біля будівлі Ради мітингують екологи і позичальникиБіля будівлі Ради мітингують екологи і позичальникиБіля будівлі Ради мітингують екологи і позичальникиБіля будівлі Ради мітингують екологи і позичальникиБіля будівлі Ради мітингують екологи і позичальникиБіля будівлі Ради мітингують екологи і позичальникиБіля будівлі Ради мітингують екологи і позичальникиБіля будівлі Ради мітингують екологи і позичальникиБіля будівлі Ради мітингують екологи і позичальникиБіля будівлі Ради мітингують екологи і позичальникиБіля будівлі Ради мітингують екологи і позичальникиБіля будівлі Ради мітингують екологи і позичальники
Сьогодні біля стін парламенту проходять декілька акцій протесту.

Зокрема, протестувальники вимагають прийняти проект закону № 4895, який передбачає переведення кредитних зобов'язань з іноземної валюти в національну. Екологи вимагають прийняти законопроект № 4972, яким регулюватиметься оцінка впливу на навколишнє середовище промислових об'єктів.

Відзначимо, що сьогодні в Раду має приїхати президент України Петро Порошенко, який представлятиме кандидатів на посади голів МЗС, НБУ та Генеральної прокуратури.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне