RU
12.08.2014, 11:15

Більше тисячі активістів під Радою вимагають люстрації: фото

Більше тисячі активістів під Радою вимагають люстрації: фотоБільше тисячі активістів під Радою вимагають люстрації: фотоБільше тисячі активістів під Радою вимагають люстрації: фотоБільше тисячі активістів під Радою вимагають люстрації: фотоБільше тисячі активістів під Радою вимагають люстрації: фотоБільше тисячі активістів під Радою вимагають люстрації: фотоБільше тисячі активістів під Радою вимагають люстрації: фотоБільше тисячі активістів під Радою вимагають люстрації: фото

Біля Верховної Ради понад тисячу людей вимагають люстрації чиновників і депутатів. Навпроти центрального входу в будівлю парламенту вони встановили стенди з фотографіями тих чиновників і депутатів, які, на їх думку, підлягають люстрації, повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В руках мітингувальники тримають державні прапори України і прапори міст, а також тематичні плакати, наприклад "Одеса без Підрахуя", "Харків без Кернеса, а значить - без війни".

Нагадаємо, що на засіданні погоджувальної ради в понеділок депутати не домовилися про розгляд на пленарному засіданні у вівторок законопроектів про люстрацію.

Фото Ірини Шевченко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне