RU
06.07.2012, 15:58

Азаров провів напівпорожню Верховну Раду на канікули (фото)

Азаров провів напівпорожню Верховну Раду на канікули (фото)Азаров провів напівпорожню Верховну Раду на канікули (фото)Азаров провів напівпорожню Верховну Раду на канікули (фото)Азаров провів напівпорожню Верховну Раду на канікули (фото)Азаров провів напівпорожню Верховну Раду на канікули (фото)Азаров провів напівпорожню Верховну Раду на канікули (фото)Азаров провів напівпорожню Верховну Раду на канікули (фото)Азаров провів напівпорожню Верховну Раду на канікули (фото)Азаров провів напівпорожню Верховну Раду на канікули (фото)Азаров провів напівпорожню Верховну Раду на канікули (фото)Азаров провів напівпорожню Верховну Раду на канікули (фото)Азаров провів напівпорожню Верховну Раду на канікули (фото)
Перший віце-спікер Адам Мартинюк закрив десяту сесію Верховної Ради. Провести депутатів на канікули до парламенту прибув прем'єр Микола Азаров зі своїми міністрами. Його зустрів напівпорожній сесійний зал парламенту: в сьогоднішньому засіданні брали участь не більше сотні народних депутатів від більшості. Опозиція відсторонилася від роботи ще раніше - у вівторок, коли регіонали та комуністи продавили в Раді закон про мови.

Ні спікера Володимира Литвина, ні віце-спікера Миколи Томенка на закритті сесії не було, тому торжеством з президії на самоті заправляв Мартинюк. Однак, судячи з сьогоднішніх подій, крісло поряд з ним довго порожнім не буде: парламент сьогодні відмовився розглядати питання про відставку Литвина і "висловив йому вотум довіри". Якщо Литвин не піде на принцип і через два тижні не звільниться відповідно до Трудового кодексу, то вже на позачерговому засіданні парламенту в кінці липня - початку серпня може повернутися в президію.

А ось віце-спікерська кар'єра Томенка підходить до кінця: депутати розглянуть його заяву про відставку, якщо вона не буде відкликана самим автором. Томенко від наданого йому регіоналами шансу вже відмовився. "Швидше за все, нам доведеться проводити позачергову сесію по цілому ряду економічних питань, і в рамках проведення цієї сесії ми можемо розглянути і всі кадрові проблеми", - сказав лідер фракції ПР Олександр Єфремов.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне