RU
02.04.2014, 13:52

Автопарк Кабміну: 70 автомобілів виставлять на аукціон

Автопарк Кабміну: 70 автомобілів виставлять на аукціонАвтопарк Кабміну: 70 автомобілів виставлять на аукціонАвтопарк Кабміну: 70 автомобілів виставлять на аукціонАвтопарк Кабміну: 70 автомобілів виставлять на аукціонАвтопарк Кабміну: 70 автомобілів виставлять на аукціонАвтопарк Кабміну: 70 автомобілів виставлять на аукціонАвтопарк Кабміну: 70 автомобілів виставлять на аукціонАвтопарк Кабміну: 70 автомобілів виставлять на аукціонАвтопарк Кабміну: 70 автомобілів виставлять на аукціонАвтопарк Кабміну: 70 автомобілів виставлять на аукціон
Журналістам показали автопарк секретаріату Кабінету міністрів, половину якого планується виставити на аукціон у червні. Всього в гаражах знаходиться більше 180 одиниць техніки, у тому числі понад 140 - легковий транспорт, інше - спеціальний.

За словами міністра Кабінету міністрів 
Остапа Семерака, з аукціону вирішено продати 71 автомобіль. В автопарку секретаріату Кабміну залишиться близько 40 спеціалізованих авто - сміттєвози, збиральна техніка, бульдозер, поливальні машини, вантажівки, а також 20 автомобілів для обслуговування іноземних делегацій.

В автопарку Кабміну залишаться також два автобуси для перевезення обслуговуючого персоналу. Наймолодший автомобіль автогаража Кабміну - 2008 року, найстаріший - 1971-го.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне